У дошкільних закладах Львова відкрили вісім додаткових груп на 160 місць, – ЛОДА

20:12 22 вересня 2015 р.


Фото: zmr.org.ua

Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Сислюк запевнила: «Загалом в області для дітей дошкільного віку створено 535 додаткових місць».

«У вівторок, 21 вересня, у Дашавському навчально-виховному комплексі Стрийського району відкрито додаткову дошкільну групу на 20 місць», – повідомила начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ірина Сислюк, яка також розповіла:

Загалом в області для дітей дошкільного віку створено 535 додаткових місць. І це ще не все – до кінця року плануємо відновити ДНЗ у Сколівському районі в селі Труханів на 25 місць, створити 20 навчально-виховних комплексів та відкрити 12 додаткових груп. Так що багато дошкільнят ще цього року зможуть відвідувати садочки».

Ще до початку навчального року відкрито чотири дошкільні навчальні заклади: у Стрийському районі – в селі Добряни на 20 місць, а в селі Стрілків – на 20 місць, у Золочівському районі в селі Червоне – на 20 місць, а у Миколаївському районі в селі Київець – на 25 місць. Шляхом реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів створено вісім навчально-виховних комплексів «ЗНЗ-ДНЗ» : у Городоцькому районі – один на 20 місць, у Пустомитівському районі – три на 60 місць, у Сокальському районі – один на 20 місць, у Яворівському районі – два на 40 місць.

Окрім того, відкрито 14 додаткових груп: у Львові – вісім на 160 місць, у Золочівському районі – два на 40 місць, у Пустомитівському районі – один на 20 місць, у Старосамбірському районі – два на 40 місць, у Турківському районі – один на 20 місць».

Це повідомлення передали сьогодні, 22 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу