У 914 школах на Львівщині – безплатне харчування для дітей пільгових категорій

17:28 8 січня 2019 р.

  • 1
  • 477


Фото: loda.gov.ua

У грудні 2018 року в 79% закладах загальної середньої освіти на Львівщині працювали шкільні їдальні для дітей пільгових категорі.

Про це повідомили у вівторок, 8 січня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Відповідно до рішення органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади у Львівській області організовано безкоштовне харчування для дітей учасників АТО, в окремих районах, містах, області (у Львові, Городоцькому, Пустомитівському районах), для дітей Героїв Небесної сотні та дітей з багатодітних сімей (у Львові (95%), Трускавці (100%), для дітей, переселених зі сходу та АРК (у Дрогобичі, Бориславі, Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Пустомитівському, Сколівському й Старосамбірському районах), для дітей-інвалідів, які перебувають на диспансерному обліку (у Трускавці, Червонограді, Жовківському, Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Пустомитівському Сколівському районах, Великолюбінській, Славській, Шегинівській ОТГ), для дітей-напівсиріт (у Трускавці й Славській ОТГ), для дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків (у Червонограді)».

«У районах та ОТГ, де не передбачені кошти на харчування учнів пільгових категорій батьки отримують компенсацію. На організацію харчування учнів з місцевих бюджетів районів, міст, ОТГ області спрямували133528,28 тисячі гривень, що становить 97% від потреби. Додатково залучено позабюджетні кошти (батьківські кошти) 3268,05 тисячі гривень, 54,6 тисячі гривень – з власного господарства», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Михаил

14:40 09 січня 2019 р.

Відповісти

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/

До теми

15:15 14 січня 2019 р.

У вісьмох дитсадках Львова будуть корекційні заняття

У понеділок, 14 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради ухвалили рішення про введення додаткових посад до штатних розписів ЗДО №86, №88, №106, №130, №156 та №179, «Веселка», «Барвінок» для належного супроводу дітей з інвалідністю.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 522

10:45 14 січня 2019 р.

Учні зі Львівщини стали переможцями гімназіади

У загальному заліку командної першості серед територій переможцем першої гімназіади в Україні стала Львівська область, обійшовши Київ та Київську область, які, відповідно, зайняли друге та третє загальнокомандні місця.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 567

15:24 4 січня 2019 р.

Успішність у школі неподалік Львова значно зросла завдяки впровадженню НОП

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе повідомив у п’ятницю, 4 січня: «На Львівщині у звичайній сільській школі, завдяки впровадженню НОП, значно зросла успішність учнів».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 780