У 914 школах на Львівщині – безплатне харчування для дітей пільгових категорій

17:28 8 січня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У грудні 2018 року в 79% закладах загальної середньої освіти на Львівщині працювали шкільні їдальні для дітей пільгових категорі.

Про це повідомили у вівторок, 8 січня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Відповідно до рішення органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади у Львівській області організовано безкоштовне харчування для дітей учасників АТО, в окремих районах, містах, області (у Львові, Городоцькому, Пустомитівському районах), для дітей Героїв Небесної сотні та дітей з багатодітних сімей (у Львові (95%), Трускавці (100%), для дітей, переселених зі сходу та АРК (у Дрогобичі, Бориславі, Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Пустомитівському, Сколівському й Старосамбірському районах), для дітей-інвалідів, які перебувають на диспансерному обліку (у Трускавці, Червонограді, Жовківському, Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Пустомитівському Сколівському районах, Великолюбінській, Славській, Шегинівській ОТГ), для дітей-напівсиріт (у Трускавці й Славській ОТГ), для дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків (у Червонограді)».

«У районах та ОТГ, де не передбачені кошти на харчування учнів пільгових категорій батьки отримують компенсацію. На організацію харчування учнів з місцевих бюджетів районів, міст, ОТГ області спрямували133528,28 тисячі гривень, що становить 97% від потреби. Додатково залучено позабюджетні кошти (батьківські кошти) 3268,05 тисячі гривень, 54,6 тисячі гривень – з власного господарства», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу