У 13 вищих навчальних закладах Львівщини – вже 287 студентів із Криму

11:56 18 квітня 2014 р.


Фото: mon.gov.ua

Натомість, як повідомляє в п’ятницю департамент освіти і науки облдержадміністрації, 194 дітей із півострова вже влаштовано на навчання у загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади області.

За інформацією департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, станом на 15 квітня до вищих навчальних закладів області з питанням щодо умов переводу звернулися 287 студентів з Автономної Республіки Крим та Севастополя. 224 з них уже приступили до навчання.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Зокрема студенти із Криму продовжать здобувати вищу освіту в Львівському національному університеті імені Івана Франка (65); національному університеті «Львівська політехніка» (47); Львівському медичному університеті імені Данила Галицького (144); Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (12); Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка (2); Львівському державному університеті фізичної культури (2); у ВНКЗ «Львівський медичний коледж ім. Андрея Крупинського» (2); Львівському інституті економіки і туризму (8); у ВНКЗ « Бориславський медичний коледж» (1); в Технологічному коледжі НЛТУ (1); Українській академії друкарства (3); Львівській національній академії мистецтв (2); Львівському державному музичному училищі імені Станісталва Людкевича (1).

Натомість 194 дітей із АР Крим та Севастополя влаштовано на навчання у загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Львівщини. Ще один учень навчається в ліцеї.

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу