У 13 вищих навчальних закладах Львівщини – вже 287 студентів із Криму

11:56 18 квітня 2014 р.


Фото: mon.gov.ua

Натомість, як повідомляє в п’ятницю департамент освіти і науки облдержадміністрації, 194 дітей із півострова вже влаштовано на навчання у загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади області.

За інформацією департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, станом на 15 квітня до вищих навчальних закладів області з питанням щодо умов переводу звернулися 287 студентів з Автономної Республіки Крим та Севастополя. 224 з них уже приступили до навчання.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Зокрема студенти із Криму продовжать здобувати вищу освіту в Львівському національному університеті імені Івана Франка (65); національному університеті «Львівська політехніка» (47); Львівському медичному університеті імені Данила Галицького (144); Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (12); Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка (2); Львівському державному університеті фізичної культури (2); у ВНКЗ «Львівський медичний коледж ім. Андрея Крупинського» (2); Львівському інституті економіки і туризму (8); у ВНКЗ « Бориславський медичний коледж» (1); в Технологічному коледжі НЛТУ (1); Українській академії друкарства (3); Львівській національній академії мистецтв (2); Львівському державному музичному училищі імені Станісталва Людкевича (1).

Натомість 194 дітей із АР Крим та Севастополя влаштовано на навчання у загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Львівщини. Ще один учень навчається в ліцеї.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу