Цього року учні 9-х класів складатимуть ДПА у закладі освіти в письмовій формі

15:50 16 січня 2021 р.

Фото до новини

У 2020/2021 навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі.

Про це поінформували на сайті Міністерства освіти  та науки України, пише DailyLviv.

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

“Відповідно до наказу МОН №1262 у 2020/2021 навчальному році державна підсумкова атестації осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти, проводиться у закладі освіти в письмовій формі. Департамент  освіти  та науки Львівської ОДА вважає, що найкращою формою атестації є зовнішнє незалежне оцінювання”, - зазначив керівник департаменту Олег Паска.

На сайті Міністерства повідомляють, інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів та/або її проходження онлайн є недостовірною.

Крім того, твердження про ускладнення ДПА для учнів 9-х класів у 2020/2021 навчальному році є необґрунтованим. Завдання для проведення атестації в закладі освіти затверджує керівник закладу освіти. За цими ж нормами ДПА проводилася у 2018/2019 навчальному році.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів