Центр підвищення кваліфікації львівської військової академії підготував 300 офіцерів

18:00 27 січня 2020 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

У містечку «Гвардійське» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся черговий випуск військовослужбовців, які пройшли курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу, прийнятих на військову службу за призовом у 2019 році.

Про це повідомили в міністерстві оборони України, де також розповіли, що офіцери запасу, які колись закінчили військові кафедри при цивільних закладах вищої освіти, але не мали практичного досвіду армійської служби, проходили відповідну до підготовку впродовж трьох місяців 300 молодших офіцерів. За словами начальника Центру підвищення кваліфікації Національної академії полковник Валерія Супрігана, незалежно від фаху, з усіма військовослужбовцями проводилися заняття з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також з організації зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, морально-психологічного забезпечення тощо.

Здебільшого тут навчалися ті, хто на військових кафедрах опановував спеціальність за напрямком командирів механізованих підрозділів, офіцерів-артилеристів, військових інженерів та фахівців морально-психологічного забезпечення. Заняття проводили інструктори 184-го Навчального центру, Міжнародного центру миротворчості та безпеки і Національної академії сухопутних військ, які мають бойовий досвід.

Полковник Валерій Супріган зазначив: «Це вже п’ятий випуск Центру підвищення кваліфікації Національної академії сухопутних військ. Починаючи з 2017 року, Центр підготував майже півтори тисячі офіцерів, які зайняли первинні офіцерські посади у військах. Як показує досвід, близько 40% з кожного випуску підписує контракт і залишається у війську».

Молоді офіцери будуть служити здебільшого не у бойових військових частинах, а переважно в батальйонах охорони, на базах зберігання й в штабах. А якщо попадуть у бойові частини, то не будуть залучатися до виконання завдань в операції Об’єднаних сил.

Левова частка випускників курсів поповнить частини Сухопутних військ. Більше 40 осіб – Військово-Морські Сили, 35 – частини Повітряних Сил. Більше 10 – Десантно-штурмові війська та інші. Трохи більше 10% випускників – це офіцери-жінки, які у переважній більшості бажають залишитися у війську за контрактом.

Як інформував «Щоденний Львів», торік до Національної академії сухопутних військ вступили понад шість сотень юнаків та дівчат.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка