Тролейбуси «Електрон» курсуватимуть з наступного тижня на маршруті №2

16:14 12 лютого 2016 р.


Фото: lvivzaet.in.ua

За словами головного інженера «Львівелектротрансу» Володимира Коваліва, сьогодні закінчують проводити обкатку трьох тролейбусів.

Як поінформували у ЛКП «Львівелектротранс», нові тролейбуси, придбані в концерну «Електрон», курсуватимуть на маршруті №2. Головний інженер комунального підприємства Володимира Коваліва Володимир Ковалів розповів: «Сьогодні закінчують проводити обкатку трьох тролейбусів і з наступного тижня їх випустять на лінію. 

«Четвертий тролейбус, придбаний у «Електрона», сьогодні передають нам. Після випробувань нова машина теж виїде на лінію».

Про це повідомили сьогодні, 12 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також нагадали: «У 2015 році за кошти міського бюджету було придбано чотири нових тролейбуси з низьким рівнем підлоги у корпорації «Електрон».

dailylviv.com

До теми

09:03 27 жовтня 2021 р.

З 1 листопада навчання у всіх школах Львова буде дистанційним

Міська комісії з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про те, що з 1 до 14 листопада учні всіх класів шкіл Львова будуть навчатися дистанційно. Таке рішення прийняли заради унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу серед дітей.

Рубрика: Наука і техніка

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу