Троє дівчат зі Львівщини отримуватимуть президентські стипендії

10:00 9 грудня 2016 р.

Стипендії Президента України призначено 39 переможцям VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.повідомили сьогодні, 9 грудня, що троє дівчат зі Львівщини отримуватимуть стипендію Президента України. Зокрема – учениця сьомого класу Червоноградської загальноосвітньої школи І-III ступенів №1 Ольга Бучек, студентка Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Ірина Волощак та курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Анастасія Лисевич. Про це йдеться в наказі міністерства освіти і науки №1444 від 30 листопада 2016 року.

Виплата стипендій здійснюватиметься з 1 вересня 2016 року до 1 вересня 2017 року за рахунок коштів, передбачених міністерству у державному бюджеті України. Загалом призначено стипендію Президента України 39 переможцям VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу