Телевізори Smart TV стають на один рівень із сучасними смартфонами і планшетами

11:43 11 вересня 2014 р.

Старт продажів Philips Smart TV на базі Android в Україні запланований на останній тиждень вересня. Рекомендована ціна - від 24 999 грн за модель 49``.

Представлені на початку року на найбільшій виставці CES Philips Android Smart TV надходять у продаж в Україні вже наприкінці вересня. Тепер можливості телевізорів Philips не поступаються функціоналу смартфонів і планшетів, демонструючи високоякісне зображення на великому екрані.

Телевізори Philips на платформі Android підтримують не тільки величезний світ онлайн-додатків Philips Smart TV, включаючи сервіси "відео на замовлення" і "услід за ефіром", електронний гід телепередач (EPG) і потокову передачу музики, алу й широкий спектр додатків для Android, доступний у магазині Google Play.

Телевізори Philips підтримують навігацію за допомогою покажчика або клавіатури на пульті ДУ, курсору, голосових команд і жестів. Про це повідомив Itnews.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу