Студенти зі Львова протестують у китайській мережі Тік Ток (відео)

20:17 6 вересня 2023 р.

Фото до новини

Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького висловили відеопротест щодо призначення ректора.

У Тік Ток є акаунт профкому  Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького, пише Dailylviv.com.

Тут студенти університету, підглядаючи текст у смарфтонах, висловили колективний відеопротест. 

Студенти вимагають, щоби міністерство не перевищувало повноваження та не призначало ректора, оскільки його мають обрати самі студенти шляхом голосування.

У Львівському університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького замість Володимира Стибеля, який очолював заклад з 2014-го року, призначили нового виконувача обов'язки. Про це повідомили у пресслужбі університету.

Відповідно до наказу № 287-к-23 від 5 вересня 2023 року Міністра освіти і науки України Оксена Лісового у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького призначено нового керівника. Виконувачем обов’язків ректора став доктор наук з державного управління, професор Іван Парубчак.

Довідка

Іван Орестович Парубчак народився у м. Львові (1976 р.н.). Професор, доктор наук з державного управління.

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.3.Ґжицького Іван Парубчак працює з 2015 року. У 2015-2017 роках перебував на посаді професора кафедри зовнішньоекономічної діяльності, а з 2017 року є завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування.

Іван Парубчак був членом двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертаційних робіт з державного управління (м. Одеса, м. Київ), член редакційних колегій трьох наукових фахових видань з публічного управління та адміністрування.

Професор Іван Парубчак - член постійної докторської спеціалізованої вченої ради з державного управління Національного університету «Львівська політехніка».

Автор і співавтор понад 120 наукових праць, колективних та одноосібних монографій і навчальних посібників.

Нагороджений Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» (2021р.).

У Львові назвали прізвище професора з двома фальшивими дипломами про вчені ступені

У Львові відкрили перший в Україні пам'ятник ветеринару

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів