Студенти зі Львова проходять військові збори

12:30 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба міністерства оборони України

На базі Національної академії сухопутних військ триває активна фаза навчального збору зі студентами львівських вишів, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

«Практичні заняття з майбутніми офіцерами запасу проводять на навчально-матеріальній базі видового військового вишу у пункті постійної дислокації та у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії. Зокрема, на полігоні юнаки та дівчата виконують справи стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів, практикують теоретичні знання з тактики, інженерної підготовки, захисту від зброї масового ураження та інших військових дисциплін.

Необхідним елементом польового вишколу майбутніх офіцерів є вдосконалення їхньої психологічної стійкості до умов сучасного бою. Для цього вони під постійними пострілами та вибухами імітаційних засобів долають перешкоди навчально-тренувального комплексу психологічної підготовки.

Безпосередню участь у військовій підготовці студентів беруть висококваліфіковані викладачі, більшість з яких мають досвід участі в Антитерористичній операції на сході України. На окремих навчальних місцях допомогу їм надають курсанти Академії, які також вже мають бойовий досвід.

Начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, зазначив: «Зважаючи на складну воєнно-політичну обстановку в нашій державі, ми не виключаємо, що ці юнаки та дівчати також можуть встати до лав Вітчизняного війська для захисту нашої Батьківщини зі зброєю в руках. Тож, наше завдання — надати їм всі необхідні знання та навички для ефективного виконання ними обов’язків на первинних посадах. Пріоритет — це практична складова, вишкіл за новітніми стандартами, надання навичок роботи на реальній бойовій техніці. Це завдання на сьогодні нам абсолютно під силу».

Після завершення навчального збору студенти звітуватимуться за знання, які вони отримали під час навчання у Національній академії сухопутних військ, на випускних екзаменах з військової підготовки. Вже 30 липня на стройовому плацу навчального закладу вихованці цивільних вишів присягнуть на вірність Українському народові».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

Стокілометрова дорога з'єднає Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську області

23 тисяч кроків за зайцем замість 21 дня без сну: результат бджоловжалювання

Карантин на Львівщині продовжили до 1 червня

Львівська область на першому місці серед боржників зарплати медикам, - дослідження YouControl

Уже 51 смерть від COVID-19 на Львівщині

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу