Студенти зі Львова проходять військові збори

12:30 21 липня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

На базі Національної академії сухопутних військ триває активна фаза навчального збору зі студентами львівських вишів, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

«Практичні заняття з майбутніми офіцерами запасу проводять на навчально-матеріальній базі видового військового вишу у пункті постійної дислокації та у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії. Зокрема, на полігоні юнаки та дівчата виконують справи стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів, практикують теоретичні знання з тактики, інженерної підготовки, захисту від зброї масового ураження та інших військових дисциплін.

Необхідним елементом польового вишколу майбутніх офіцерів є вдосконалення їхньої психологічної стійкості до умов сучасного бою. Для цього вони під постійними пострілами та вибухами імітаційних засобів долають перешкоди навчально-тренувального комплексу психологічної підготовки.

Безпосередню участь у військовій підготовці студентів беруть висококваліфіковані викладачі, більшість з яких мають досвід участі в Антитерористичній операції на сході України. На окремих навчальних місцях допомогу їм надають курсанти Академії, які також вже мають бойовий досвід.

Начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, зазначив: «Зважаючи на складну воєнно-політичну обстановку в нашій державі, ми не виключаємо, що ці юнаки та дівчати також можуть встати до лав Вітчизняного війська для захисту нашої Батьківщини зі зброєю в руках. Тож, наше завдання — надати їм всі необхідні знання та навички для ефективного виконання ними обов’язків на первинних посадах. Пріоритет — це практична складова, вишкіл за новітніми стандартами, надання навичок роботи на реальній бойовій техніці. Це завдання на сьогодні нам абсолютно під силу».

Після завершення навчального збору студенти звітуватимуться за знання, які вони отримали під час навчання у Національній академії сухопутних військ, на випускних екзаменах з військової підготовки. Вже 30 липня на стройовому плацу навчального закладу вихованці цивільних вишів присягнуть на вірність Українському народові».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу