Студенти-першокурсники зі Львівщини провели практичні заняття в зенітному ракетному полку

18:18 10 червня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

За сприяння командування Теребовлянського зенітного ракетного полку на території військової частини відбулись практичні заняття з предмету «Захист Вітчизни» для понад ста студентів-першокурсників Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету.

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

«Керівник навчань, викладач навчального закладу Богдан Чумак розповів, що Стрийський коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів і бакалаврів за різноманітними спеціальностями, проте ставлення у студентів до захисту Вітчизни не менш серйозне, ніж до профільних занять. Під час відвідин студенти протягом кількох годин опанували техніку розбиранння та збирання автомату Калашникова, відпрацювали положення для ведення стрільби, вивчили основи організації вартової служби та потренувалися долати смугу перешкод.

Також у ході занять майбутні захисники України довідалися про службу у військах протиповітряної оборони та основні питання соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей. Знайомство молоді з військовою частиною завершилось переглядом фільму та екскурсією залом Бойової слави полку».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу