Студенти навчатимуться у Львові проходити співбесіду

17:00 29 січня 2018 р.


Фото: зі сторінки гри-тренінгу «Пройти співбесіду».в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді запевнили: «6 лютого у Львові відбудеться гра-тренінг «Пройти співбесіду».

Про це повідомили сьогодні, 29 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «6 лютого студентство й тих, хто шукають роботу, запрошують на тренінг. Участь – безкоштовна. Початок – о 19.00. Захід відбудеться в «Медіатеці» на вулиці  Мулярській, 2а».

Організатори гри-тренінгу – «Young Christian Workers Ukraine» – пояснили: «Сучасна освіта не відповідає пропозиціям на ринку праці. Після закінчення навчання ми змінюємо багато робочих місць, перш ніж знайдемо роботу, яка подобається і яка дозволяє себе реалізувати. Ми запрошуємо на зустріч, де поділимося досвідом, знаннями, а також візьмемо участь у грі-тренінгу «Пройти співбесіду», де дізнаємось відповіді на запитання «Що треба знати, перед тим як йти на співбесіду?», «Як на співбесіді почуватися впевнено?», «Які найдивніші питання бувають на співбесіді?» та «Які питання ми не задаємо на співбесіді?».

dailylviv.com

До теми

22:14 28 вересня 2021 р.

Коронавірусна перевірка ліцею в Дрогобичі: у міськраді розклали крапки над і (відео)

У п’ятницю, 24 вересня, у ліцей ім. Богдана Лепкого завітала перевірка - посадовці РДА та поліція. Члени, так званої комісії, не надали адміністрації школи жодних документів, які могли б підтвердити їхнє право на здійснення перевірки в школі. Вони також відмовились показати сертифікати вакцинації, чи результати ПЛР-тестування, які вимагаються відповідно до норм «жовтої» зони карантинних обмежень.

Рубрика: Наука і техніка

14:11 23 вересня 2021 р.

Завтра у Львові спецбригади почнуть перевірку закладів освіти на достовірність інформації про вакцинацію (відео)

Освітні заклади Львова продовжують працювати у звичному форматі. Відучора кількість вакцинованих працівників освітньої сфери збільшилась на 10%. Також значно збільшилась кількість шкіл, де вже 80% працівників є вакцинованими. А вже завтра спеціальні бригади розпочнуть перевірку освітніх закладів на достовірність інформації про вакцинацію працівників.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу