Студенти «Львівської політехніки» подарували 80-тій бригаді броньоване авто для евакуації поранених (відео)

19:19 3 листопада 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

«Mitsubishi» довели до «фронтової кондиції» – проконсультувавшись із військовими, бронювали, обладнали захист радіатора та коліс.

Студенти Національного університету «Львівська політехніка» придбали автомобіль для евакуації поранених із зони АТО. Адресату – 80-й окремій аеромобільній бригаді зі Львова – передаватимуть «Mitsubishi» від імені академічної спільноти вишу завтра, і це 

Автівка, щоправда, не нова. Придбана у Польщі. Кошти на транспортний засіб збирали активісти студентського штабу підтримки АТО.

Шукали фінансової підтримки серед студентів «Львівської політехніки». Також, говорять, пожертвував на авто й благодійник. Хто саме – не повідомляють.

«Mitsubishi» доводили до «фронтової кондиції» – проконсультувавшись із військовими, бронювали, обладнали захист радіатора та коліс. Машину доправлятиме на Схід аспірант «Львівської політехніки», котрий у Львові тепер є на перепочинку – має кілька днів відпустки із зони АТО.

Відповідальна особа акції – Іван Попович – повідомив «Дню, що студенти й надалі збиратимуть кошти: «Сподіваємося, цього разу вистачить на джип».

Про це повідомила сьогодні, 3 листопада, львівський кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва.


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

13:53 5 серпня 2022 р.

У Львові - великий дефіцит вчителів: кого шукають

Львівські школи та ліцеї запрошують на роботу педагогів. Заклади освіти мають потребу у вчителях різної спеціалізації, зокрема, математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії, мови та літератури.

Рубрика: Наука і техніка

23:41 3 серпня 2022 р.

У Львівській області до очного навчання готові лише 43% навчальних закладів

На Львівщині близько 43% навчальних закладів готові до проведення занять у своїх приміщеннях, це означає, що вони забезпечені відповідними укриттями і зможуть розпочати навчальний процес безпечно.

Рубрика: Наука і техніка

13:31 3 серпня 2022 р.

У Львові будують перше бомбосховище в навчальному закладі

У ліцеї №80 з’явиться новий сучасний корпус з басейном та бомбосховищем. Профінансувати добудову майже 6,4 тис. м2 закладу погодився приватний забудовник. Напередодні відбувся спільний робочий виїзд на місце майбутнього корпусу за участі міського голови Львова Андрія Садового.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу