Львівські політехніки передали військовому шпиталю апарат штучної вентиляції легенів (відео, оновлено)

09:28 29 жовтня 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, частину грошей на апарат штучної вентиляції легенів загальною вартістю 245 тисяч грн вдалося зібрати завдяки розпочатому ще у січні цього року колективному збору коштів, а також під час благодійного концерту, організованого Товариством «Просвіта» за участю художніх колективів університету.

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» повідомила сьогодні, 29 жовтня: «Львівський військовий шпиталь отримав апарат штучної вентиляції легенів. Медичне обладнання придбали студенти та викладачі національного університету «Львівська політехніка». Завдяки цьому медобладнанню поранені бійці матимуть більше шансів вижити і менше шансів отримати каліцтво».

Натомість у прес-службі міської ради повідомляли у вівторок «Щоденному Львову», що до збору коштів на потреби Українського війська долучилися практично всі працівники Національного університету «Львівська політехніка». Частину грошей на апарат штучної вентиляції легенів загальною вартістю 245 тисяч гривень вдалося зібрати завдяки розпочатому ще у січні цього року колективному збору коштів, а також під час благодійного концерту, організованого Товариством «Просвіта» за участю художніх колективів університету.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та начально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу