Львівські політехніки передали військовому шпиталю апарат штучної вентиляції легенів (відео, оновлено)

09:28 29 жовтня 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, частину грошей на апарат штучної вентиляції легенів загальною вартістю 245 тисяч грн вдалося зібрати завдяки розпочатому ще у січні цього року колективному збору коштів, а також під час благодійного концерту, організованого Товариством «Просвіта» за участю художніх колективів університету.

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» повідомила сьогодні, 29 жовтня: «Львівський військовий шпиталь отримав апарат штучної вентиляції легенів. Медичне обладнання придбали студенти та викладачі національного університету «Львівська політехніка». Завдяки цьому медобладнанню поранені бійці матимуть більше шансів вижити і менше шансів отримати каліцтво».

Натомість у прес-службі міської ради повідомляли у вівторок «Щоденному Львову», що до збору коштів на потреби Українського війська долучилися практично всі працівники Національного університету «Львівська політехніка». Частину грошей на апарат штучної вентиляції легенів загальною вартістю 245 тисяч гривень вдалося зібрати завдяки розпочатому ще у січні цього року колективному збору коштів, а також під час благодійного концерту, організованого Товариством «Просвіта» за участю художніх колективів університету.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу