Студенти «Львівської політехніки» одержуватимуть президентські стипендії

13:15 13 травня 2019 р.


Фото: lp.edu.ua

Міністерство освіти і науки призначило академічні стипендії Президента України, які студенти закладів вищої освіти отримуватимуть у другому семестрі поточного навчального року.

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі «Львівської політехніки», де також розповіли: Серед стипендіатів – студенти Національного університету «Львівська політехніка» Тарас Василишин, Віталій Кінах, Ірина Лозова, Юрій Мацелюх, Діана Мірзоєва, Софія Наумчук, Олександр Пашковенко, Мар’яна Редько, Валентин Файчук і Христина Шаховська, а також студенти коледжів «Львівської політехніки» Анастасія Матвійчук (Технологічний коледж), Любомир Фік (Львівський техніко-економічний коледж), Яна Гула (Хмельницький політехнічний коледж) і Роман Маснюк (Хмельницький політехнічний коледж)».

dailylviv.com

До теми

19:31 21 вересня 2021 р.

З 00:00 год 23 вересня понад 85% закладів освіти Львівщини припиняють роботу

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ і НС на Львівщині встановили «жовтий» рівень епіднебезпеки з 00:00 год 23 вересня. У зв’язку з цим, застосовується положення про припинення відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів, в яких не менш як 80% працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або отримання однієї дози вакцини.

Рубрика: Наука і техніка

18:00 21 вересня 2021 р.

Розфарбовування: банальне заняття або корисна розвага

Деякі батьки сприймають розмальовки для дітей, як щось застаріле, не актуальне та навіть нудне заняття. І роблять це даремно. Розфарбовування – один з найпростіших способів цікаво та корисно провести час.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу