Студенти «Львівської політехніки» одержуватимуть президентські стипендії | Новини Львова

Студенти «Львівської політехніки» одержуватимуть президентські стипендії

13:15 13 травня 2019 р.

  • 0


Фото: lp.edu.ua

Міністерство освіти і науки призначило академічні стипендії Президента України, які студенти закладів вищої освіти отримуватимуть у другому семестрі поточного навчального року.

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі «Львівської політехніки», де також розповіли: Серед стипендіатів – студенти Національного університету «Львівська політехніка» Тарас Василишин, Віталій Кінах, Ірина Лозова, Юрій Мацелюх, Діана Мірзоєва, Софія Наумчук, Олександр Пашковенко, Мар’яна Редько, Валентин Файчук і Христина Шаховська, а також студенти коледжів «Львівської політехніки» Анастасія Матвійчук (Технологічний коледж), Любомир Фік (Львівський техніко-економічний коледж), Яна Гула (Хмельницький політехнічний коледж) і Роман Маснюк (Хмельницький політехнічний коледж)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:07 5 серпня 2020 р.

Львівщина - у трійці лідерів за створенням е-кабінетів майбутніх бакалаврів

Упродовж перших чотирьох діб активної фази вступної кампанії створено 110 тис. 237 , з яких активовано 110 тис. 211. Найбільше електронних кабінетів створено у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях.

Рубрика: Наука і техніка

10:27 23 липня 2020 р.

Рейтинг виробників міжкімнатних дверей

Обираючи міжкімнатні двері, легко розгубитися. Великий вибір конструкцій, матеріалів, з яких вони зроблені, та кольорових рішень призводять до замішання. Поруч із зовнішнім аспектом важливу роль грає якість та показники зносостійкості. Саме тому в першу чергу варто обирати товар, відштовхуючись від репутації виробника.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу