Студенти «Львівської політехніки» одержуватимуть президентські стипендії

13:15 13 травня 2019 р.

  • 0


Фото: lp.edu.ua

Міністерство освіти і науки призначило академічні стипендії Президента України, які студенти закладів вищої освіти отримуватимуть у другому семестрі поточного навчального року.

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі «Львівської політехніки», де також розповіли: Серед стипендіатів – студенти Національного університету «Львівська політехніка» Тарас Василишин, Віталій Кінах, Ірина Лозова, Юрій Мацелюх, Діана Мірзоєва, Софія Наумчук, Олександр Пашковенко, Мар’яна Редько, Валентин Файчук і Христина Шаховська, а також студенти коледжів «Львівської політехніки» Анастасія Матвійчук (Технологічний коледж), Любомир Фік (Львівський техніко-економічний коледж), Яна Гула (Хмельницький політехнічний коледж) і Роман Маснюк (Хмельницький політехнічний коледж)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу