Студенти «Львівської політехніки» навчатимуть англійської мови дітей із багатодітних сімей

23:00 3 листопада 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Благодійні курси англійської мови «Smart Vowels» проводитимуть з 14 листопада до 26 грудня.

«Колегія та Профбюро студентів ІКНІ НУ «Львівська політехніка» вже вкотре організовує благодійні англомовні курси для дітей з багатодітних сімей. З 14 листопада до 26 грудня у Львові проходитимуть благодійні курси англійської мови «Smart Vowels» для дітей із багатодітних сімей, віком шести-дванадцяти років», – повідомили сьогодні, 3 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформувати:

«Навчати діток будуть студенти кафедри прикладної лінгвістики. Матеріал викладатимуть з допомогою підручників найкращих іноземних видавництв.

У кожній групі буде до восьми дітей, заняття триватиме годину і проводитиметься раз в тиждень (у суботу). В ході навчання дітки не лише вивчатимуть матеріали з підручників, але й будуть залучатись у різноманітні цікаві інтерактивні ігри.

Посилання на реєстраційну анкету: skop.in.ua/SmartVowels. За детальнішою інформацією слід звертатися за посиланням: http://vk.com/id23789165, або телефонуйте 093 68 600 82 (організатор курсів Владика Діана)».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу