Студенти Львівського університету імені Івана Франка перемогли на міжнародній олімпіаді програмістів

12:30 9 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівського національного університету імені Івана Франка

Близько 100 команд із 46 вищих навчальних закладів України, Польщі, Литви, Естонії та Росії змагалися за звання кращих на найвідомішому у Східній Європі й одному з найбільших у світі турнірі серед найперспективніших молодих програмістів.

Упродовж чотирьох днів з 29 червня  по 3 липня  2015 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» проходила ювілейна Х Міжнародна відкрита студентська олімпіада з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-Open 2015». Близько 100 команд із 46 вищих навчальних закладів України, Польщі, Литви, Естонії та Росії змагалися за звання кращих на найвідомішому у Східній Європі й одному з найбільших у світі турнірі серед найперспективніших молодих програмістів.

Львівський університет на олімпіаді представляла команда «LNU Penguins» у складі студентів факультету прикладної математики та інформатики: Тараса Савіцького, Віталія Герасиміва, Романа Білого (тренер – Василь Білецький). За підсумками двох турів змагань перше місце виборола команда студентів факультету прикладної математики та інформатики  «LNU Penguins» Львівського національного університету імені Івана Франка й отримала головний приз турніру «KPI-OPEN» – кришталеву вежу КПІ, прикрашену символікою олімпіади.

Друге місце розділили команди  Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Flawless» та «Frogs». Третє посіли команди «MAI#1» Московського авіаційного інституту (Національний дослідницький університет), (Російська Федерація), «Looksery 1 2/3» Одеського національного університету імені І.І. Мечникова і «ZNTU_SetUp» Запорізького національного технічного університету.

Дипломи переможців і призи – ноутбуки «MacBook Air», окуляри віртуальної реальності «Oculus Rift», комп'ютери «Raspberry Pi», а також ліцензії на ПЗ «CleanMyMac», подарункові сертифікати на відео курси від компанії «ITVDN» та набори для очищення мобільних пристроїв та оргтехніки від компанії «ColorWay» вручив представникам команд та їх тренерам Іван Плотніков. Ментор команди-переможця Василь Білецький зауважив у коментарі: «Завдяки командному духу нам вдалося вибороти перемогу в такому важливому турнірі, адже  студенти оперативно працювали єдиною командою, спільно розв’язуючи всі поставлені перед ними завдання».

За його словами, студенти Львівського національного університету імені Івана Франка добре навчилися розуміти один-одного й інтенсивно та серйозно готувалися до олімпіади. Додамо, що це не перші здобутки команди Львівського національного університету імені Івана Франка на міжнародних змаганнях із програмування.

Так, нещодавно студенти-програмісти Франкового університету  вибороли перше місце на Міжнародній студентській АСМ олімпіаді з програмування Південно-Східного регіону Європи. Здобувши перемогу, наша команда у складі студента ІІІ курсу Віталія Герасиміва, четвертокурсника Романа Білого і магістра Богдана Прищенка отримала перепустку до фіналу студентської першості світу з програмування, що відбувалася у травні цього року в Марокко. У Світовій олімпіаді взяли участь 128 команд.

Посівши 16 місце в рейтингу, команда Львівського національного університету імені Івана Франка ввійшла до 20 кращих.

Після участі в чемпіонаті світу, не зупиняючись на досягнутому, студенти-програмісти продемонстрували свої знання, вміння та витривалість і на міжнародних змаганнях із програмування «Challenge24», під час яких упродовж 24 годин безперервно працювали над виконанням поставлених завдань. Із-поміж  233 команд-учасників із 35 країн світу 14 – представляли Україну.

Однак  лише команді «LNU Penguins», яка  зайняла 8 місце, вдалося потрапити до десятки лідерів міжнародного чемпіонату «Challenge24». Зараз студенти  факультету прикладної математики та інформатики Тарас Савіцький, Віталій Герасимів і Роман Білий і тренер команди  Василь Білецький готуються до участі в чемпіонаті світу, що пройде наступного  року в Таїланді.

Про це повідомили сьогодні, 9 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі Львівського національного університету імені Івана Франка.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу