Студенти й викладачі Львівської фінансової академії протестують проти її приєднання до ЛНУ (відео)

15:36 10 червня 2015 р.

  • 10


Фото: vgolos.com.ua

Студентка першого курсу Львівської державної фінансової академії Лілія Джиговська пояснила: «Ми вибрали цей навчальний заклад для того, щоб вчитися тут».

У Львові студенти та викладачі скандальної державної фінансової академії вийшли на мітинг. Під стінами свого навчального закладу учасники акції висловили невдоволення,  що їхній навчальний заклад приєднують до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Таке розпорядження Кабміну в академії отримали відразу після того, як на хабарі правоохоронці впіймали ректора фінакадемії Петра Буряка. Інцидент стався ще на початку березня. Тоді Буряка затримали із двома тисячами доларів, наче за вакансію викладача у навчальному закладі.

Студентка першого курсу Львівської державної фінансової академії Лілія Джиговська пояснила: «Ми вибрали цей навчальний заклад для того, щоб вчитися тут. Тут чудові викладачі, в нас висококваліфікований кадровий склад, ми хочемо тут вчитися і відстоюємо свої права». 

Натомість завідувач кафедри економіки та менеджменту Львівської державної фінансової академії Борис Карпінський стверджує: «Якщо уряд хоче реформ, то було б розумніше і доцільніше приєднувати інші факультети економічного профілю до нас, до спеціалізованого навчального закладу. Тим більше, який займає абсолютно лідируючі позиції на освітній фінансовій ниві».

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, в програмі «Подробиці» на телеканалі «Інтер».

dailylviv.com

колишній студент академії

15:39 29 вересня 2015 р.

Відповісти

Як студент, можу сказати, що все це правда! Так, так, брали! Ще й як брали! Цей "висококваліфікований" кадровий (це точно) склад, втратив совість ще у далеких 90-х.. Причому платити потрібно було за все, знаєш ти, не знаєш - всеродно. Така собі організація по викачуванню батьківських грошей, фабрика по зароблянню легких грошей. Це без перебільшення сказано. Так, було декілька любимчиків, які були або дітками викладачів, або вилизували їм зад, щоб отримувати бали без грошей, або за меншу суму. Решта всі мали задовольнитися трійочками, в деяких випадках четвірочками(це було за щастя). До таких відносився і ваш автор). Була ще й третя каста студентів, тих, яким навчатися не хотілося, або потрібен був лише папірець про вищу освіту. Це були ЗОЛОТІ СТУДЕНТИ, цвіт ЛДФА, кожен з них приносив стабільний дохід нашим викладачам. (не в грн. і не в $, облюбована валюта у нас була європейська)))Це були дойні корови, фундамент нашої академії.) При чому оцінки у них могли бути вищими, ніж у дітей, які дійсно знали і могли мати, але через брак коштів...... Далі ви знаєте. Були й вийнятки серед викладачів, які не хотіли брати, або брали в крайніх випадках. Таких підкупити було тяжко, але під тиском "могутнього" декана чи "всемогутнього" ректора здавався кожен. Я не шкодую, що на останній 5 курс перевівся до університету Франка., бо за рік в універі (хоча й заочно) дізнався більше корисного, і взагалі, там набагато все інакше, психологічно і організаційно. Тому дорогі студенти, не займайтеся фігнею і перестаньте виговорювати дурниці. І скажіть це тим, що вас там збирали, настав їх час... Рано чи пізно це мало статись. І повірте, це для вашого ж добра. Бо з цими хабарниками до добра не доїдете, хіба що відноситесь до третьої касти і вам потрібен диплом, а не знання.Тоді так. До речі викладачі, які не підкорялися "буряковій машині", були, як правило, вихідцями з ЛНУ ім.І.Франка, або по сумісництву там викладали. Тому робіть висновки. І повірте, якщо б написати все ,що хотів би, то мало було б і пачки паперу)) Я запевняю вас, що слова, сказані мною міг би підтвердити кожен, чесно, кожен студент чи колишній студент академії. Тому я радий, що так сталось. Дорогу знанням.!!!! Фамілії викладачів називати?)))))))

Студент не академії

15:24 13 червня 2015 р.

Відповісти

Повеселила фраза про лідируючі позиції))) її взагалі треба закрити бо там вчать фігню всяку це ж як коледж

мяр'ян

09:45 13 червня 2015 р.

Відповісти

як наші мужновладці вміють все гарно обставляти, коли хочуть загарбати нерухомість і докажи,що ти не дурак!!!!!

Назар

23:02 12 червня 2015 р.

Відповісти

п. Ігор читаючи Ваші коментарі я розумію, що Ви так званий невизнаний герой фінансової академії. Так завжди пишуть люди, які нічого в житті не можуть досягнути і озлоблені на весь світ. Все їх дратує і всім не задоволені. Не можна ображати і звинувачувати всіх. Перше почніть із себе і полюбіть людей, Сходіть до лікаря та полікуйте нерви. Час покаже хто правий і справедливість завжди перемагає.

2читач

18:49 10 червня 2015 р.

Відповісти

Жахливо бачити як окремі люди дозволяють собі такі гучні заяви, до кінця не розібравшись і не поставивши себе на місце теперішнього студента чи викладача. Ви хоч усвідомлюєте, що Ваша заява абсолютно рівносильна такому: "Треба "проект" Україна закривати. Там завжди корупціонери при владі, економіка не працює, багато людей або за копійки або на заробітках. Добре, що РФ хоче їх до себе приєднати. Радий, що я вчасно втік в Канаду і не став таким же жебраком-старпером". От що Ви особисто зробили для того, щоб подолати корупцію в ВНЗ, де Ви працювали? Питання, очевидно, риторичне. Знову ж таки - незрозуміло, чим випускники ЛДФА гірші від інших випускників-економістів. Особисто, я ще як був студентом і відвідував конференції у великих київських ВНЗ, побачив наскільки вони далекі до студентів ЛДФА. З гіршого боку, звичайно. І взагалі, чого це рішення приймаються адміністративно, без попереджень, консультацій і т.п.? От вже навіть тут ми побачили, що є різні думки щодо якості освіти. Давайте за підставу до реорганізацій брати ОБ'ЄКТИВНІ факти (провести щось типу ЗНО для випускників екон. ВНЗ. Тоді і побачимо хто був правий і кого треба "реорганізовувати".

читач

20:53 10 червня 2015 р.

Відповісти

При чому тут Україна? При чому тут РФ, коли ректор десятиліттями збирав хабарі з усіх (і викладачів, і студентів), коли розвинув такий спрут, що аж важко собі уявити? І при чому тут Канада? Та ту структуру треба розпорошити так, щоб від них нічого не залишилося! Як уже писав - нормальні викладачі знайдуть собі роботу, якщо вони є фахівцями своєї справи. А інші - нехай в депутати йдуть, або якісь партії утворюють, чи фінансові піраміди (яка різниця де красти?). Погоджуюся з Ігорем, що навіть водії були в схемі - то ще ті "рішайли"!!! Чи не в знаменитій "Ользі" справи залагоджувалися? Так, я радий, що знайшов у собі силу в 45 років вискочити з тієї колії і почати заробляти гроші своїм розумом, я зміг отримувати свою сім'ю, і головне, я можу спокійно дивитися в очі своїм колегам по роботі. А шановний п. Буряк може? А його заступники, декани, знамениті завідувачі кафедрами та й усі лаборанти та секретарки, які були в схемі, можуть? А от що я зробив - то не брав і не давав хабарів, а пішов з того болота. Щодо т.зв. ОБ'ЄКТИВНИХ фактів у вигляді зрізів знань, то сам не раз, коли були ККР, разом зі своїми колегами писав контрольні роботи за тих студентів, яким, згідно з вказівками ректора / проректора / декана / завідувача кафедрою / ін , треба було ставити не менша "відмінно", адже ми повинні були подати роботи з конкретним % успішності. І так було (сподіваюся, що може вже не є) в КОЖНОМУ виші!!! Шановні викладачі, чи ви такого не робили? Тому, розігнати те болото треба було ще 10 років тому! А якщо вам жахливо читати ці слова, то мені жахливо згадувати тих студентів, яким лише через те, що не заплатили перед захистом диплома 300$ декану чи завідувачу кафедри (просто так, ні за що!!!), завалили червоні дипломи! А Вам, шановний 2читач, не жахливо усвідомлювати те, що коли пролилася кров Небесної Сотні шановний п.Буряк разом зі своїми васалами брали хабарі? Так, він не один! Але може він буде першим, але не останнім, хто понесе за це справедливе покарання. Вважаю, що судові процеси над такими виродками мають бути відкритими і транслюватися по телебаченню! Саме для того, щоб Україна (а не проект "Україна", як Ви написали) починала очищуватися.

читач

17:11 10 червня 2015 р.

Відповісти

О, так, звичайно! "Абсолютно лідируючі позиції на освітній фінансовій ниві"!!! Тільки за якими показниками? Може по ступеню корумпованості та розмірах хабарів? Нормальні викладачі знайдуть собі роботу, а ті студенти, які хочуть вчитися, а не купувати оцінки - також зможуть досягти бажаного. Те кодло давно треба було розігнати!!! Зрештою, скільки вже тих економістів треба? Більша частина випускників працює не за спеціальністю, або ж взагалі не працює! Подивіться статистику (але не фіктивні звіти!). В кращому випадку - зробіть з академії коледж (хоча таких коледжів у Львові також море!) Не приєднувати, а розігнати! Бо в універі своїх хабарників вистачає, а ще якщо цих додати, то буде вже занадто! Особисто для Лілі Джиговської: якщо хтось хоче вчитися та здобувати знання, то перешкод ніколи нема. І не треба прив'язуватися до вишу. Шукають вчителя, а не установу!!! Зрештою, можна і самоосвітою досягти прекрасних результатів! І чи всі неодмінно мають мати вищу освіту (маю на указі магістратуру?), точніше - диплом про вищу освіту? Часто магістр за рівнем освіченості навіть до випускника 11 класу не дотягує! Але має ксіву і сидить десь на пригрітому місці, приносячи лише шкоду всім довкола. Можу про все це писати, бо мій стаж роботу у вишах - 20 років, в т. числі працював і у знаменитій ЛДФА! Добре, що вирвався з тієї системи, а то б перетворився на тих "старперів", і які йдуть на роботу, щоб вдома не сидіти!!! З досвіду знаю, що всі найкращі студенти або не мали червоного диплому, або мали проблеми з керівництвом (бо не платили та відстоювали свою думку). А ті, хто купили вступ, бюджетну форму навчання, усі оцінки - мають червоні дипломі і як були чистими аркушами паперу, так і залишилися!

2читач

21:11 10 червня 2015 р.

Відповісти

Ну звичайно, що ми всі за те, щоб Україна стала потужною державою із процвітаючою економікою. Оця аналогія була вказана, щоб показати як сприймається Ваш кометар. Правильні думки Ви пишете поміж тим - треба боротися із корупцією (а не писати за вказівкою адміністрації за когось контрольні). Самоусунутись - це не вихід. Потрібна системна боротьба. В УСІХ вишах. А отакі реорганізації зовсім не сприяють цьому. Звичайно, що це ганебний факт з ректором (хоча, знову ж таки - давайте будемо юридично толерантними - рішення суду ще не має). Але при цьому - як молодь (в т.ч. молоді викладачі можуть щось змінювати, якщо їх будуть отак "переміщати" як заманеться комусь в Києві. Розумію Ваше невдоволення щодо фактів, які Ви застали в ВУЗах, працюючи там. І розділяю його повністю. Але ж де зв'язок із теперішніми подіями? Навпаки в даного ВНЗ після зміни керівництва з'явився шанс на просування змін, про які Ви пишете. До речі, Вам відомо, що в ЛДФА була створена незалежна профспілкова організація (яка співпрацює із громадськими організаціями) ще за каденції попереднього ректора, власне з тим, щоб боротися з такими речами. А тут - на тобі. "Укрупнемо і прозвітуємо про виконання плану"

Ігор

16:50 10 червня 2015 р.

Відповісти

Давно пора закрити цю кантору,там процвітає хабарництво!Та на той пікет зігнали студентів(багато з них гасла кричали з листка.Ви подивіться як починається навчальний день,до закладу зїзджаються на дорогих автівках викладачі(це люди в яких в середньому зарплатня складає від 2-ох до 3-ох тис грн).Там хабарники всі, починаючи керівником і закінчуючи водіями цього закладу,які теж за певну винагороду "поклеють вступ".Досить годувати цих свиней!

читач

22:27 10 червня 2015 р.

Відповісти