Студентів Львівського університету імені Івана Франка благословив капелан

11:15 7 жовтня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.com.ua

У національному університеті імені Івана Франка відбувся щорічний концерт-презентація «Будьмо знайомі».

«Капелан благословив молодь Франкового університету на багатий творчий розвиток. «Вчора, 6 жовтня 2015 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся щорічний концерт-презентація «Будьмо знайомі» від Центру культури та дозвілля цього вишу», – повідомили сьогодні, 7 жовтня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info» , де також розповіли:

«Мета такого заходу – продемонструвати студентам  діяльність різних проектів центру, які дають можливість чудово прожити студентські роки та розвивати свої таланти, даровані Богом. На початку цього свята капелан Франкового університету, отець Тарас Островський, звернувся з привітальним словом до учасників різних творчих колективів та першокурсників.

Священик також запросив молодь до ближчого знайомства – розповів про щотижневі зустрічі в університетському гуртожитку №2, які організовує Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ (зустрічі – щосереди о 19.00). А після спільної молитви отець Тарас благословив добрий початок свята. Далі на гостей заходу чекали яскраві виступи різних мистецьких колективів університету: народного ансамблю пісні і танцю, дівочого хору, капели бандуристок, ансамблю сучасного танцю, молодіжного чоловічого хору та інших цікавих колективів».

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу