Студентів Львівського університету імені Івана Франка благословив капелан | Новини Львова

Студентів Львівського університету імені Івана Франка благословив капелан

11:15 7 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: kapelanstvo.com.ua

У національному університеті імені Івана Франка відбувся щорічний концерт-презентація «Будьмо знайомі».

«Капелан благословив молодь Франкового університету на багатий творчий розвиток. «Вчора, 6 жовтня 2015 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся щорічний концерт-презентація «Будьмо знайомі» від Центру культури та дозвілля цього вишу», – повідомили сьогодні, 7 жовтня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info» , де також розповіли:

«Мета такого заходу – продемонструвати студентам  діяльність різних проектів центру, які дають можливість чудово прожити студентські роки та розвивати свої таланти, даровані Богом. На початку цього свята капелан Франкового університету, отець Тарас Островський, звернувся з привітальним словом до учасників різних творчих колективів та першокурсників.

Священик також запросив молодь до ближчого знайомства – розповів про щотижневі зустрічі в університетському гуртожитку №2, які організовує Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ (зустрічі – щосереди о 19.00). А після спільної молитви отець Тарас благословив добрий початок свята. Далі на гостей заходу чекали яскраві виступи різних мистецьких колективів університету: народного ансамблю пісні і танцю, дівочого хору, капели бандуристок, ансамблю сучасного танцю, молодіжного чоловічого хору та інших цікавих колективів».

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу