Сто львівських «успішних вчителів» отримають по 25 тисяч гривень

11:35 29 жовтня 2015 р.


Фото: 2.bp.blogspot.com

Наразі комісія обрала 54 кандидатів.

«Місто запрошує громаду до обговорення 54 кандидатів на програму «Успішний вчитель». На розгляд комісії департаменту гуманітарної політики від навчальних закладів було подано 60 претендентів, з них комісія обрала 54. Тепер громада міста може подати свої зауваження чи думки щодо цих кандидатів», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де нагадали:

«Програма дозволяє кращим учителям міста отримати одноразову грошову премію у розмірі 25 тисяч гривень на особу. 17 серпня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив порядок обрання переможців конкурсу «Успішний вчитель» на 2015-2016 рік. За результатами конкурсу, сто найкращих вчителів отримають по 25 тисяч гривень винагороди.

Метою Програми «Успішний вчитель» є підвищення ролі та значення педагогічної професії, шляхом виявлення та підтримки талановитих і успішних вчителів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, науковій діяльності, а також покращення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах Львова. Завдання програми – фінансова підтримка талановитих та успішних вчителів, шляхом надання їм разових грошових винагород.

Один вчитель може стати переможцем Програми лише один раз впродовж п’яти років. Висловити зауваження, пропозиції чи думки можна за телефоном: 254 60 68. Контактна особа – Ольга Браницька».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу