Старшокласників Львівщини запрошують взяти участь в олімпіаді «Іспанія та іспаномовний світ»

13:38 14 січня 2016 р.


Фото: osvitportal.lviv.ua

Переможці отримають призи та грамоти від Посольства Королівства Іспанія в Україні, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Асоціації іспаністів України.

«Старшокласників Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді «Іспанія та іспаномовний світ», – повідомили сьогодні, 14 січня, в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації, де також розповіли подробиці:

«Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Посольством Королівства Іспанія в Україні та Асоціацією іспаністів України проводять Всеукраїнську олімпіаду «Іспанія та іспаномовний світ» для учнів середніх шкіл (10-11 класи). Олімпіада проходить в два етапи.

На першому старшокласникам пропонується підготувати та надіслати до журі конкурсу есе до 10 сторінок друкованого тексту за такими напрямами: «Іспанія та іспаномовний світ: минуле та сьогодення»; «Зовнішня політика Іспанії та латиноамериканських країн;

українсько-іспанські відносини»; «Українці в Іспанії та латиноамериканських країнах;

культура, література, мистецтво Іспанії та латиноамериканських країн». Конкретна тема есе в межах цих напрямів визначається автором.

Есе приймаються до 25 лютого за електронними адресами: competition.kny@gmail.com; olegmashev@ukr.net. Телефон для довідок: 066-771-56-57 – Марія Володимирівна Клюкало; 068-352-52-85 – Олег Петрович Машевський.

Обсяг есе має бути не більше 10 сторінок (включаючи список джерел та літератури). Використовується шрифт «Times New Roman». Відстань між рядками – 1,5 інтервали комп’ютерного стандарту, кегль 14, поля: верхнє і нижнє – 20 мм, ліворуч – 25 мм, праворуч – 15 мм. Робота має містити перелік використаної літератури.

На першому аркуші вгорі автором обов’язково вказується: назва олімпіади, напрям, тема есе; прізвище, ім’я, по батькові автора; навчальний заклад, у якому автор навчається; населений пункт, район, область; контактний телефон фіксованого чи мобільного зв’язку; електронна адреса.

На другому етапі кращі есеїсти, яких відбере журі конкурсу, запрошуються до участі в фіналі Олімпіади, який відбуватиметься на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 12 березня о 12.00 в аудиторії 349 (Київ, вулиця Володимирська, 60, головний (червоний) корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка). Фінальна стадія Олімпіади передбачає виконання тестових і творчого завдань.

Нагородження переможців відбуватиметься 29 березня о 12.00  в аудиторії 349. Переможці отримають призи та грамоти від Посольства Королівства Іспанія в Україні, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Асоціації іспаністів України.

До оргкомітету та журі Олімпіади увійшли представники Посольства Королівства Іспанія в Україні, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Асоціації іспаністів України. Участь у Олімпіаді не передбачає додаткових балів для вступу на історичний факультет Київського національного університету у 2016 році».

Про це повідомили сьогодні, 14 січня, на сайті департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу