Старшокласників Львівщини запрошують долучатися до конкурсу «Діти України – єдині»

13:19 10 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

50 найкращих творів увійдуть до збірки «Діти України – єдині: до миру через толерантність на порозуміння» («United Children of Ukraine: Creating Peace by Building Tolerance and Understanding»), яку розповсюдять по всій Україні.

Старшокласників Львівщини запрошують долучатися до конкурсу «Діти України – єдині», який організовує за підтримки міністерства освіти і науки Український кризовий медіа-центр для старшокласників «Діти України – єдині». До участі в ньому запрошуються молоді люди, які навчаються у 10 та 11 класах.

Предметом конкурсу є твір, створений у жанрі есе, обсягом до 5 тисяч знаків. У творі учасник конкурсу має викласти своє бачення щодо поширення в суспільстві ідей толерантності, взаємоповаги, людяності та примирення.

Організатори конкурсу зазначили: «Мир. Злагода. Повага до ближнього. Хочеш бачити свою країну такою? Розкажи всім, як цього досягти. Напиши есе на одну сторінку та до 30 червня надішли на адресу: unitedchildrenua@gmail.com».

Автори 15 найкращих есе візьмуть участь у прес-конференції, яку побачить вся країна, а також відвідають спеціалізований тренінг редакторів провідних ЗМІ країни. 50 найкращих творів також увійдуть до збірки «Діти України – єдині: до миру через толерантність на порозуміння» («United Children of Ukraine: Creating Peace by Building Tolerance and Understanding»), яку розповсюдять по всій Україні.

Переможців визначить журі, що складатиметься з представників провідних ЗМІ, громадських діячів та Міністерства освіти. Оголошення результатів будуть оприлюднені на веб-сторінці проекту 25 липня 2015 року. Детальніше – на сайті Українського кризового медіа-центру (www.uacrisis.org).

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу