Сьогодні у Львові відкриють комфорт-бібліотеку «3п: Публічний Простір Підлітка»

11:20 1 березня 2016 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

На вулиці Патона з’являться спорт-арена, коворкінг-студія, IT-плац та відпочинковий куточок.

1 березня о 14:30 в одній з найбільших бібліотек міста – філіалі №42 Центральної бібліотечної системи для дітей Львова на вулиці Патона, 4/2, відбудеться відкриття нового комфортного простору «3п: Публічний Простір Підлітка», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Це безпечна територія для пізнання сучасного світу, творчого самовираження та активного відпочинку підлітків. Складається «Публічний Простір Підлітка» з чотирьох оригінальних «пазлів»: спорт-арени, коворкінг-студії, IT-плацу та відпочинкового куточка, що утворюють своєрідний подіум для активного позашкільного життя тінейджерів.

Спорт-арена стане майданчиком для рухливих ігор, веселих змагань й експрес-тренувань. Коворкінг-студія налаштує відвідувачів на творче навчання, інтелектуальне спілкування та продуктивну працю.

IT-плац стане відправним пунктом для опанування комп‘ютерних технологій, знайомства з електронними книгами, спілкування он-лайн. А релакс-закапелок запропонує комфортний відпочинок, психологічне розвантаження й корисне дозвілля».

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу