Сьогодні у Львові відкриють комфорт-бібліотеку «3п: Публічний Простір Підлітка»

11:20 1 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lviv.vgorode.ua

На вулиці Патона з’являться спорт-арена, коворкінг-студія, IT-плац та відпочинковий куточок.

1 березня о 14:30 в одній з найбільших бібліотек міста – філіалі №42 Центральної бібліотечної системи для дітей Львова на вулиці Патона, 4/2, відбудеться відкриття нового комфортного простору «3п: Публічний Простір Підлітка», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Це безпечна територія для пізнання сучасного світу, творчого самовираження та активного відпочинку підлітків. Складається «Публічний Простір Підлітка» з чотирьох оригінальних «пазлів»: спорт-арени, коворкінг-студії, IT-плацу та відпочинкового куточка, що утворюють своєрідний подіум для активного позашкільного життя тінейджерів.

Спорт-арена стане майданчиком для рухливих ігор, веселих змагань й експрес-тренувань. Коворкінг-студія налаштує відвідувачів на творче навчання, інтелектуальне спілкування та продуктивну працю.

IT-плац стане відправним пунктом для опанування комп‘ютерних технологій, знайомства з електронними книгами, спілкування он-лайн. А релакс-закапелок запропонує комфортний відпочинок, психологічне розвантаження й корисне дозвілля».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів