Сьогодні у Львові відкриють «Інтерн@т-к@фе»

11:48 12 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2 в інтернет-мережі «Facebook»

Відкриття «Інтерн@т-к@фе» у загальноосвітній школі-інтернаті №2 на вулиці Просвіти буде супроводжуватись обміном цікавих рецептів з волонтерами, куштуванням приготовлених на новій кухні смаколиків та чаюванням.

«Сьогодні о 15:00 відбудеться відкриття «Інтерн@т-к@фе» у Львівській загальноосвітній школі-інтернаті №2 на вулиці Просвіти, 2-4», – повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Відкриття «Інтерн@т-к@фе»буде супроводжуватись обміном цікавих рецептів з волонтерами, куштуванням приготовлених на новій кухні смаколиків та чаюванням. «Інтерн@т-к@фе» облаштоване за кошти Мальтійської служби.

Діти зможуть втілювати в реальність свої кулінарні ідеї та створювати справжні шедеври. Вони матимуть можливість стати найкращими майстрами в сфері кулінарії. 

Школа-інтернат №2 заснована у 1956 році. На сьогоднішній день у закладі навчаються і проживають 132 вихованці. Це діти-сироти, діти позбавленні батьківського піклування, діти зі складними життєвими обставинами».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини