Сьогодні у Львові відбудеться фінал гри «Збудуй місто»

10:30 15 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Розумне місто» в інтернет-мережі «Facebook»

Переможці отримають цікаві призи та можливість провести день у середовищі людини, чию роль вони виконували.

«15 жовтня у приміщенні компанії «SoftServe» відбудеться фінал загальноміської гри «Збудуй місто». Переможці інтерактивної інтелектуальної гри отримають цікаві призи та можливість провести день у середовищі людини, чию роль вони виконували», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«З 23 вересня понад 300 учнів зі шкіл кожного району Львова спробували свої сили в управлінні та розбудові міста. Гра організовується у рамках міської кампанії «Освіта – твій шлях до успіху» спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту ЛМР, кампанією «Розумне місто» об’єднання «Самопоміч», навчально-методичним центром освіти м. Львова.

Розробник гри «Збудуй місто», керівник центру освітніх інновацій «Провентус» Максим Коляда, розповів: «Ця гра показує загальні настрої населення. На жаль, у процесі виявилася риса, яка сьогодні трапляється і у суспільстві – люди пасивно і байдуже ставляться до міста, в якому ми живемо. Їхній основний підхід – не турбувати. Це люди, які виконують мінімальний обсяг робіт, мінімум завдань для того, щоб їх просто не чіпали. Але таких є меншість, і більшість молоді дуже активні, цілеспрямовані. Помітно, як в процесі гри у дітей змінюються погляди, вони розуміють, що можуть бути ініціаторами змін». 

За словами організаторів, деякі учні навіть просили продовжити гру, щоб вони могли реалізувати усе заплановане для розвитку міста. Таким чином, 10-класники не просто почали розуміти, що можна зробити і змінити, а й ставили перед собою конкретні цілі і досягали їх.

Гра «Збудуй місто» – інтерактивна інтелектуальна гра, розроблена керівником центру освітніх інновацій «Провентус» Максимом Колядою. Учасники гри розподіляються на команди, які представлятимуть основні функції життя міста: владу, бізнес, освіту, культуру, громадський сектор.

Основне завдання гравців полягає у тому, щоб за рахунок взаємовигідної співпраці між собою забезпечити високий рівень розвитку для міста. В процесі гри учні вивчають базові принципи стратегії розвитку міст, основні показники соціально-економічного розвитку, розвивають навички ефективної комунікації, роботи в команді та прийняття рішень.

60 учасників діляться на дві команди («міста»). В ході гри міста змагаються між собою за наступними показниками: демографія міста (кількість мешканців), економіка міста (валовий продукт на одне мешканця), комфортність життя (екологія, безпека та дозвілля).Перемагає місто, яке матиме вищий сумарний показник в кінці гри».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу