Сьогодні у Львові стартує Шведсько-український бізнес-форум з енергоефективності і чистих технологій

09:55 6 листопада 2014 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

Як повідомили в «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, в четвер у фойє на першому поверсі Будинку вчених (на фото) стартує Шведсько-український бізнес-форум з енергоефективності і чистих технологій.

У прес-службі ЛМР повідомили «Щоденному Львову», що сьогодні, 6 листопада, у фойє на першому поверсі Будинку Будинку вчених (на світлині) стартує Шведсько-український бізнес-форум з енергоефективності і чистих технологій у Львові, організований посольством Швеції в Україні та Шведською торгово-інвестиційною радою, спільно з міськрадою. У повідомленні також конкретизують:

«У рамках Форуму пройде короткий прес-брифінг, участь у якому візьмуть Андрій Садовий, міський голова Львова, Андреас фон Бекерат, посол Швеції в Україні, Петро Колодій, голова Львівської обласної ради, та Гунілла Хульт,  торговий уповноважений Швеції. Серед учасників бізнес-форуму будуть також представники шведських компаній, фінансових і донорських організацій (E5P, ЄБРР, Sida), експерти, керівники муніципалітетів і комунальних підприємств, науковці, а також бізнес-кола Західної України.

На форумі обговорюватимуть такі питання:

нагальні потреби Львова у поліпшенні енергоефективності та охорони довкілля; презентація концепту сучасного еко-енергетичного центру у Львові;

шведський досвід впровадження масштабних муніципальних проектів;

сучасні шведські технології, рішення і ноу-хау, які можуть бути корисними Львову;

фінансові інструменти та донорська допомога для впровадження енергоефективних проектів.

Після закінчення заходу у Будинку вчених відбудеться концерт шведської музики, під орудою шведсько-українського диригента Іллі Ступіля.

Нагадаємо, мета заходу – обговорити нагальні потреби Львова та інших міст Західної України у сферах вдосконалення енергоефективності, водоочистки та дотримання екологічних стандартів, представити шведські технології і рішення у сфері енергетики та охорони довкілля, а також фінансові інструменти для реалізації проектів у цих сферах».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу