Сьогодні у Львові стартує кампанія «Освіта – твій шлях до успіху» (оновлено: графік)

17:05 23 вересня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Школярі спробують себе в управлінні містом.

«У рамках міської кампанії «Освіта – твій шлях до успіху» з 23 вересня до 15 жовтня понад 300 учнів спробують свої сили в управлінні та розбудові міста. Переможці інтерактивної інтелектуальної гри «Збудуй місто» отримають цікаві призи та можливість провести день у середовищі людини, чию роль вони виконували», – повідомили сьогодні, 23 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Інтерактивна гра проходитиме у два етапи: спочатку серед 10-класників у кожному районі Львова, а згодом найактивніші з них змагатимуться у загальноміському фіналі. Гра організовується у рамках міської кампанії «Освіта – твій шлях до успіху» спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту ЛМР, кампанією «Розумне місто» ГО «Самопоміч», навчально-методичним центром освіти Львова.

Автор гри, керівник центру освітніх інновацій «Провентус» Максим Коляда, розповів: «Ігри почали використовували для навчання ще тисячі років тому. Так, в Індії використовували шахи для опанування військових стратегій, адже як говорили індійські мудреці: «Хто не вміє керувати дерев’яною армією, тому не можна довіряти живу». Тому гра «Збудуй місто» має на меті показати учням, як працює «організм міста» та навчити їх піклуватись і забезпечувати його здоровий розвиток. На день учні стануть мерами та депутатами, пробуватимуть себе у різних ролях та разом будуватимуть місто, в якому хочеться жити».

А начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер вважає: «Інтелектуальна гра «Збудуй місто» є важливою для розвитку молоді, оскільки в процесі її проходження учні зможуть побачити наближений до реального процес прийняття рішення, навчаться обговорювати ідеї та шукати шляхи їх втілення, вирішувати проблеми та ставити цілі і їх досягати. Важливим навиком, який здобудуть учасники гри, є вміння працювати у команді, яке знадобиться у майбутньому їх професійному житті». 

Гра «Збудуй місто» – інтерактивна інтелектуальна гра, розроблена керівником центру освітніх інновацій «Провентус» Максимом Колядою. Учасники гри розподіляються на команди, які представлятимуть основні функції життя міста: владу, бізнес, освіту, культуру, громадський сектор.

Основне завдання гравців полягає у тому, щоб за рахунок взаємовигідної співпраці між собою забезпечити високий рівень розвитку для міста. В процесі гри учні вивчають  базові принципи стратегії розвитку міст, основні показники соціально-економічного розвитку, розвивають навички ефективної комунікації, роботи в команді та прийняття рішень.

60 учасників діляться на дві команди («міста»). В ході гри міста змагаються між собою за наступними показниками: демографія міста (кількість мешканців), економіка міста (валовий продукт на 1 мешканця), комфортність життя (екологія, безпека та дозвілля). Перемагає місто, яке матиме вищий сумарний показник в кінці гри.

Кампанія «Розумне місто» – освітня ініціатива, покликана активно популяризувати точні, природничі та комп’ютерні науки серед мешканців міста. Реалізовується з ініціативи «Об’єднання «Самопоміч».

У прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 23 вересня, «Щоденному Львову» Графік проведення відбіркових турів гри «Збудуй місто»:

2»3 вересня, 14:00 – НВК «Школа-гімназія «Галицька» на вулиці Замковц1, 4;

24 вересня, 14:00– НВК «Школа I ступеня – гімназія «Гроно» на вулиці Вигоди, 27;

30 вересня, 14:00 – СШ №21 на вулиці Кониського, 8;

1 жовтня, 14:00 – ССЗШ №93 на вулиці Кос-Анатольського, 10;

6 жовтня, 14:00 – ССЗШ №66 на вулиці Науковій, 92;

7 жовтня, 14:00 – СЗШ №54 на вулиці Хвильового, 16».

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу