Сьогодні у Львові – старт II (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

11:10 2 листопада 2013 р.


Фото: matemnic.blogspot.com

Будуть змагатися учні – переможці I етапу з німецької та французької мов, а 3 листопада – проходитиме олімпіада з англійської та іспанської мов.

Про це інформує прес-служба міської ради. Як повідомила їй виконувач обов'язків директора Навчально-методичного центру освіти міста Львова Тетяна Ольшанецька, у жовтні у всіх навчальних закладах міста проводився І (шкільний) етап предметних олімпіад, а 2 листопада починається II (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який триватиме до 8 грудня.

«У суботу, 2 листопада, будуть змагатися учні – переможці I етапу з німецької та французької мов, а у неділю, 3 листопада, – проходитиме олімпіада з англійської та іспанської мов», – уточнила Тетяна Ольшанецька. Загалом до проведення олімпіад залучено 69 загальноосвітніх навчальних закладів Львова.

«Бажаємо творчих успіхів усім учасникам Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів», - додає Тетяна Ольшанецька й нагадує: «У 2013-2014 навчальному році Всеукраїнські олімпіади проводяться із іноземних мов (німецька, французька, англійська, іспанська, польська); математики, християнської етики, біології, інформаційних технологій, трудового навчання, української мови і літератури, фізики, фізичної культури, історії, інформатики, хімії, педагогіки і психології, географії, російської мови і літератури, основ економіки, астрономії, основ правознавства, екології».

dailylviv.com

До теми

12:41 16 вересня 2021 р.

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня – уряд запровадив нові карантинні обмеження

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що запроваджують нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Рубрика: Наука і техніка

11:49 15 вересня 2021 р.

За успішну сертифікацію педагогам дадуть 20% до заробітної плати

З 20 вересня до 12 листопада 2021 року триватиме третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів – вивчення практичного досвіду роботи педагогів. Цьогоріч участь у ньому візьме 1171 вчитель, який успішно пройшов другий етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу