Сьогодні у Львові розпочався ІV Всеукраїнський педагогічний конгрес

16:42 15 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, захід проходитиме 15-16 жовтня.

У прес-службі обласної повідомили в середу «Щоденному Львову», що сьогодні, 15 жовтня, у нашому місті розпочався ІV Всеукраїнський педагогічний конгрес «Реформування освітньої системи в Україні в контексті європейської інтеграції», організатором якого виступило крайове товариство «Рідна школа». У повідомленні також конкретизують:

«На Конгрес прибули освітяни з Львівської та багатьох інших областей України, представники Комітету з питань науки та освіти України, Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук України тощо. Від імені голови Львівської обласної ради Петра Колодія та депутатського корпусу обласної ради учасників Конгресу привітав голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради Ярослав Качмарик.

Він подякував організаторам та учасникам форуму за те, що у такий непростий для України час освіта йде, як флагман розвитку держави, дивиться у майбутнє, рухається вперед. Це є доброю основою для нашого подальшого розвитку. 

Депутат Львівської обласної ради відзначив, що дуже важливо, аби думка педагогічної громадськості була почута, адже Україна має хороший освітній потенціал.   Також він виокремив цілу низку проблем, на які ми не можемо не звертати увагу: це проблеми, пов’язані з матеріальним стимулюванням працівників освіти, проблеми, пов’язані з забезпеченням основними засобами, особливо в умовах економії газу тощо.

На завершення Ярослав Качмарик побажав учасникам Конгресу, щоб їхні  напрацювання будуть комплексними та допомогли у розвитку освіти та нашої  держави загалом. 

Конгрес проходитиме у Львові 15-16 жовтня. Як зазначають його      організатори, проведення Четвертого всеукраїнського педагогічного конгресу – це не лише відродження українських традицій творення громадянського суспільства і пошанування їх, а й активізація громадськості у нинішній важкий час для проведення ефективних і швидкісних реформ в освітянській галузі. 

Під час заходу розглядатимуть питання про методологічні засади та основні принципи реформування освіти; про проблеми забезпечення якості середньої освіти; проблеми реформування професійно-технічної освіти; основні напрями удосконалення національного виховання учнів та студентів; проблеми переходу на державно-громадську форму управління освітою в Україні.  Окрім того, учасники Конгресу відвідають навчальні заклади Львова, зокрема, Львівську українську гуманітарну гімназію імені Олени Степанів із поглибленим вивченням українознавства та англійської мови, Львівське вище професійне художнє училище; а також ознайомляться з містом Лева». 

dailylviv.com

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу