Сьогодні у Львові відбудеться півфінал міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт»

10:30 17 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: utsk.itstep.org

Учасників змагань оцінюватимуть у десяти номінаціях.

«У п’ятницю, 18 березня, о 10:00 у львівській філії комп’ютерної академії «ШАГ» відбудеться півфінал міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Під час заходу регіональний відбір пройдуть 30 команд зі Львова та області. 

Учасників змагань оцінюватимуть у десяти номінаціях: «Startup Challenge» – конкурс програмних проектів, Networking Technologies – номінація для системних адміністраторів, «Mobile Development» – конкурс мобільних додатків, «Game Design» – конкурс зі створення ігор, Character Design» – конкурс зі створення ігрових додатків, Web Design» – конкурс веб-проектів, «Short Movie» – конкурс короткометражних фільмів, Junior Competition - конкурс для дітей 10-14 років, «NoSQL Expert» – конкурс додатків для роботи з базами даних, «Best in Cloud» – конкурс проектів із використанням сервісу «Microsoft Azure».

Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт» стартував 1 листопада 2015 року. До 21 лютого 2016 року тривала реєстрація учасників та відбір кращих проектів у регіонах. Після закінчення півфіналу переможці поїдуть представляти свої проекти у м. Київ. Призовий фонд чемпіонату 500 000 тисяч гривень. 

Директор Львівської філії Комп’ютерної академії «ШАГ» Олексій Шатєєв розповів: «Метою чемпіонату є стимулювання розвитку IT-галузі в Україні, підтримка талановитої молоді та створення потужної платформи для розвитку «StartUp»-атмосфери в Україні, на базі якої молоді таланти спілкуються з фахівцями світового рівня. Чемпіонат надає реальну підтримку творчій молоді та їх проектам, адже розвиток інформаційних технологій є пріоритетним напрямком для побудови нової європейської України, яка займе ключові позиції на міжнародній ІТ-арені. Розвиток інфраструктури, освіти та підтримка талановитої молоді дозволить прискорити цей процес та залучити міжнародні інвестиції».

Упродовж 2015-2016 років Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді залучив за сприяння Комп’ютерної академії «ШАГ» до навчання комп’ютерної грамотності 45 дітей учасників АТО. В. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай зазначила: «У рамках співпраці академія дозволила нам практично і дієво допомогти родинам учасників АТО. Під час курсів діти героїв мали змогу освоїти основи мистецтва фотографії, спробувати себе у ролі програміста та творця комп’ютерних ігор. Як говорив великий педагог Костянтин Ушинський, «учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити».

Міжнародний чемпіонат «Золотий Байт» проходить вже сьомий рік поспіль. Щорічно участь в ньому бере понад 10 000 осіб. Участь у чемпіонаті є безкоштовною. Організатором чемпіонату є Комп’ютерна академія ШАГ, головна мета якої – допомагати розвивати сферу інформаційних технологій в Україні та просувати досягнення українців на міжнародному рівні. 

Партнерами чемпіонату виступають такі міжнародні ІТ-компанії як «Microsoft», «Autodesk», «Dell», «Intersystems», «Intel», «Infopulse», «Imperious Group» та багато інших. За шість років на розгляд компетентного журі було представлено понад 6000 робіт від близько 24 000 учасників з таких країн світу, як Україна, Білорусь, Казахстан, Росія, Естонія та багатьох інших.

У 2012 році студенти-переможці «Золотого Байту» перемогли у Міжнародному конкурсі для студентів «Microsoft Imagine Cup» та прославили Україну на міжнародній ІТ-арені, а їхній проект «Enable Talk» був визнаним одним із кращих винаходів 2012 року за версією «Time». Більше інформації  про ІТ-чемпіонат можна дізнатися на сайті http://www.goldenbyte.org/».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів