Сьогодні у Львові пройде найбільша на Західній Україні конференція інтернет-маркетологів

11:00 7 листопада 2015 р.


Фото: blog.yudjes.com.ua

В Українському католицькому університеті 7 листопада зберуть більш ніж 300 маркетологів, підприємців з офф-лайнового бізнесу, стартаперів, програмістів, блогерів, власників інтернет-магазинів зі всієї України.

«В Українському католицькому університеті 7 листопада вже ушосте відбудеться найбільша в Західній Україні конференція «Lviv iCamp 2015» присвячена  SEO та інтернет-маркетингу», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували6

«Захід покликаний збільшити знання підприємців у просуванні бізнесу в мережі Інтернет, надати змогу поділитися досвідом та знайти нові рішення. Подія збере більш ніж 300 маркетологів, підприємців з офф-лайнового бізнесу, стартаперів, програмістів, блогерів, власників інтернет-магазинів зі всієї України.

Уже зареєструвалося понад 150 охочих взяти участь у конференції. Спікерами події є лідери і топ-професіонали українських та іноземних компаній, зокрема, «Google Ukraine» та багато інших.

Конференція  відбуватиметься одночасно у чотирьох напрямках:  напрямок «Інтернет-маркетинг», де обговорюватимуть побудову кар’єри інтернет-маркетолога, сегментацію української інтернет-аудиторії, новинки SEO в 2015 році та інструменти для максимального результату при мінімальних затратах; напрямок «Для підприємців», який дасть відповіді на запитання, як зробити перші кроки для заробітку у електронній торгівлі, як проводити рекламу в інтернеті та скільки можна зекономити на автоматизації бізнес-процесів; напрямок «Інтернет-бізнес», метою якого є обговорення історії успіху від власників інтернет-магазинів на прикладах комплексних кампаній з розкрутки реального бізнесу;

напрямок «Майстер-класи», на якому учасники на практиці зможуть закріпити почуте.

Відвідувачів події очікує також ексклюзивна практична інформація від гравців ринку,  потенційне партнерство та обмін непрофільними замовленнями. Детальніше про подію читайте на сайті: http://icamp.lviv.ua. Контактна інформація – за тел.: 0997046572 (Максим Левко)».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу