Сьогодні у Львові навчатимуть студентів розпоряджатися власними фінансами | Новини Львова

Сьогодні у Львові навчатимуть студентів розпоряджатися власними фінансами

11:08 8 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки «Студентська рада Львова» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

У четвер, 8 жовтня, о 17.00 у великій сесійній залі ЛМР розпочнеться тренінг-дискусія на тему «Як навчитися економно розпоряджатися власними фінансами та навіть в таких умовах знайти можливості для розвитку».

Лектором тренінгу буде бізнес-консультант, бізнес-тренер, засновник Групи незалежних консультантів «Альтернатива» Дмитро Лозовицький. Він розповість студентам як правильно розпоряджатися власними фінансами та як знайти можливості для розвитку в умовах обмежених фінансових ресурсів. Також студенти матимуть можливість поспілкуватися та послухати історію успіху молодого, проте дуже успішного підприємця Влада Осипова, який, незважаючи на свій молодий вік, зумів досягти успіху та реалізувати себе. Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка