Сьогодні у Львові навчатимуть робити безпілотники

09:00 14 вересня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Спікери заходу – розробники винаходів, які врятували життя багатьом бійцям у зоні АТО.

Сьогодні, 14 вересня, «Lviv Startup Club» проведе у рамках «Lviv Robo Cafe» зустріч розробників безпілотних літаючих апаратів. Під час заходу волонтери із «Аеророзвідка Львів» розкажуть про літакобудування безпілотників, а львівські активісти, які одними із перших почали розробляти їх для українських військових, поділяться досвідом та знаннями з усіма охочими, розкажуть про системи розпізнання ворожої техніки та виявлення коригувальників. 

Спікери заходу – розробники винаходів, які врятували життя багатьом бійцям у зоні АТО. «Безпілотні апарати можуть розвідувати великі території і, таким чином, забезпечити військових інформацією про пересування техніки супротивника», – підкреслюють організатори події.

Зустріч відбудеться в антикафе «CoMMuna» о 18.00 та буде корисною винахідникам, розробникам і всім, хто цікавиться програмуванням мікроконтролерів та створенням роботизованих механізмів. Детальніше про подію – за посиланням: http://on.fb.me/1XK3ULg

Контактна інформація – за тел. 0952055102 (Анелія Зазуліна; e-mail: aneliya@startup.lviv.ua). Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу