Сьогодні у Львові навчатимуть дітей безпечному керуванню велосипедом

11:47 4 жовтня 2015 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

«Дитячі велозабави» розпочнуться в парку імені Івана Франка о 13.00.

4 жовтня відбудеться акція «Дитячі велозабави», яка проводиться в рамках Європейського тижня мобільності. Цілі заходу: підготовка велосипедистів як учасників дорожнього руху; навчання навичкам руху на велосипеді; залучення молоді до активного проведення дозвілля; безпека велосипедистів під час мандрівок, екскурсій та походів; популяризація велосипедного туризму. У заході беруть участь діти, учні та студенти різних навчальних закладів міста Львова та області», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Програма заходу: 4 жовтня, 13.00 – проведення «Велозабав». Навички водіння велосипедом – подолання штучних та природніх перешкод. Конкурси – орієнтування велосипедиста під час їзди на велосипеді. Місце проведення – парк імені Івана Франка (поблизу пам’ятника Іванові Франку). Організатори: Львівська міська рада, ГО «Клуб велосипедного туризму «Колесо вітрів».

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу