Сьогодні у Львові – «День слухача Університету третього віку»

11:58 4 жовтня 2015 р.


Фото: adme.ru

Урочистий вечір відбудеться в актовій залі державного університету фізичної культури на вулиці Костюшка.

У неділю, 4 жовтня, в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури на вулиці Костюшка, 11 відбудеться урочистий вечір «День слухача Університету третього віку». Час проведення: з 14.00 до 17.00.  У програмі урочистостей – вітальні слова і концерт, за участю оркестру Львівського національного університету імені Івана Франка, дитячих ансамблів, слухачів Університету третього віку», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де тпакож розповіли:

«Університет третього віку створений у 2010 році при Львівському державному університеті фізичної культури. Зараз налічує 150 слухачів. Слухачі щоденно вивчають англійську і польську мови, психологію, рукоділля, фізичне виховання, уроки доброти. Також слухачі створили гурт «Ретро-вернісаж».

Голова самоуряду Університету третього віку Алла Халімова закликала: «Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні заходу та підтримати ініціативу розвитку у Львові Університету третього віку, що безумовно враховуватиме інтереси громади міста, сприятиме поліпшенню фізичного, психологічного і духовного здоров’я осіб літнього віку».

В Україні проживає понад одинадцять мільйонів осіб літнього віку, що становить 24% від усього населення країни, і їх кількість постійно зростає. Розвиток держави залежить від того, наскільки успішною буде інтеграція у суспільство тієї його частини, яка через природне старіння не бере участі у виробничій сфері, але й надалі зберігає потужний потенціал знань, життєвого досвіду і моралі.

Одним із методів активізації людей старшого віку у соціумі є впроваджені понад три десятиліття тому в Європі Університети третього віку. Такий навчальний заклад створений у 2010 році при Львівському державному університеті фізичної культури, що сприяє реалізації принципу навчання людини впродовж її життя, «розумному старінню», самостійності, самоствердженню, особистісному розвитку людей літнього віку. 

Контакти: Алла Халімова, тел. 098 486 30 97. Сайт Університету: http://www.ldufk.edu.ua/index.php/universitet-tretogo-viku.html».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу