Сьогодні у Львові – «День слухача Університету третього віку» | Новини Львова

Сьогодні у Львові – «День слухача Університету третього віку»

11:58 4 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: adme.ru

Урочистий вечір відбудеться в актовій залі державного університету фізичної культури на вулиці Костюшка.

У неділю, 4 жовтня, в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури на вулиці Костюшка, 11 відбудеться урочистий вечір «День слухача Університету третього віку». Час проведення: з 14.00 до 17.00.  У програмі урочистостей – вітальні слова і концерт, за участю оркестру Львівського національного університету імені Івана Франка, дитячих ансамблів, слухачів Університету третього віку», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де тпакож розповіли:

«Університет третього віку створений у 2010 році при Львівському державному університеті фізичної культури. Зараз налічує 150 слухачів. Слухачі щоденно вивчають англійську і польську мови, психологію, рукоділля, фізичне виховання, уроки доброти. Також слухачі створили гурт «Ретро-вернісаж».

Голова самоуряду Університету третього віку Алла Халімова закликала: «Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні заходу та підтримати ініціативу розвитку у Львові Університету третього віку, що безумовно враховуватиме інтереси громади міста, сприятиме поліпшенню фізичного, психологічного і духовного здоров’я осіб літнього віку».

В Україні проживає понад одинадцять мільйонів осіб літнього віку, що становить 24% від усього населення країни, і їх кількість постійно зростає. Розвиток держави залежить від того, наскільки успішною буде інтеграція у суспільство тієї його частини, яка через природне старіння не бере участі у виробничій сфері, але й надалі зберігає потужний потенціал знань, життєвого досвіду і моралі.

Одним із методів активізації людей старшого віку у соціумі є впроваджені понад три десятиліття тому в Європі Університети третього віку. Такий навчальний заклад створений у 2010 році при Львівському державному університеті фізичної культури, що сприяє реалізації принципу навчання людини впродовж її життя, «розумному старінню», самостійності, самоствердженню, особистісному розвитку людей літнього віку. 

Контакти: Алла Халімова, тел. 098 486 30 97. Сайт Університету: http://www.ldufk.edu.ua/index.php/universitet-tretogo-viku.html».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу