Сьогодні студенти з Японії дадуть мовний майстер-клас у львівській гімназії імені Василя Симоненка

10:55 6 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4389

Навчальний заклад відвідають 30 студентів з з університету Йокогами і ознайомляться з оригінальними проектами кожного класу, підготовленими японською мовою.

«Ми спільно з колегами з Японії реалізовуємо проект в рамках викладання японської мови у нашій гімназії нашими вчителями. Сьогодні студенти з університету Йокогама приїжджають в нашу школу. Загалом приїде 30 осіб. Наші учні, які вивчають японську мову,  підготували для них концерт, різні презентації. Для дітей важливо поспілкуватись з носіями мови, відчути середовище мови. Тому студенти також зможуть ознайомитись з проектами, які підготував кожен клас саме японською мовою», - розповіла Ярослава Скоропад, директор львівської гімназії ім. В. Симоненка.

Львівська гімназія ім. В.Симоненка увійшла цього року до рейтингу найкращих шкіл України, на думку видання «Фокус». Львів є другим містом в Україні - після Києва - за кількістю освітніх закладів, що увійшли у першу п’ятдесятку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:00 16 жовтня 2019 р.

Міжнародна конференція про цифрові культури пройде у Львові вперше

У четвер, 17 жовтня, в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться перша конференція «Digital Cultures Lviv», організована варшавським Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з Центром міської історії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 567