Сьогодні студенти з Японії дадуть мовний майстер-клас у львівській гімназії імені Василя Симоненка

10:55 6 вересня 2013 р.

Навчальний заклад відвідають 30 студентів з з університету Йокогами і ознайомляться з оригінальними проектами кожного класу, підготовленими японською мовою.

«Ми спільно з колегами з Японії реалізовуємо проект в рамках викладання японської мови у нашій гімназії нашими вчителями. Сьогодні студенти з університету Йокогама приїжджають в нашу школу. Загалом приїде 30 осіб. Наші учні, які вивчають японську мову,  підготували для них концерт, різні презентації. Для дітей важливо поспілкуватись з носіями мови, відчути середовище мови. Тому студенти також зможуть ознайомитись з проектами, які підготував кожен клас саме японською мовою», - розповіла Ярослава Скоропад, директор львівської гімназії ім. В. Симоненка.

Львівська гімназія ім. В.Симоненка увійшла цього року до рейтингу найкращих шкіл України, на думку видання «Фокус». Львів є другим містом в Україні - після Києва - за кількістю освітніх закладів, що увійшли у першу п’ятдесятку.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу