Відьогодні школярі відзначатимуть у Львові 160-річчя від дня народження Івана Франка

15:25 9 жовтня 2015 р.

Учні Дем’янецької школи з Переяслав-Хмельницького району Київщини вшанували Івана Франка у Львові ще в червні

Учні Дем’янецької школи з Переяслав-Хмельницького району Київщини вшанували Івана Франка у Львові ще в червні
Фото: visnik-press.com.ua

У п’ятницю, 9 жовтня, учні закладів освіти Франківського району переглянуть виставу «Таїна буття» в Першому українському театрі для дітей та юнацтва, після перегляду відбудеться зустріч з акторами театру.

«У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті величного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка. З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історії, враховуючи важливість постаті Івана Франка для розвитку української державності та української культури управлінням освіти ЛМР спільно з Першим українським театром для дітей та юнацтва заплановано низку заходів», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також уточнили:

«Зокрема у Львові відбудуться наступні події: постановки творів Івана Франка учнями закладів освіти м. Львова на сцені театру; перегляд вистави «Таїна буття», яка присвячена життю та творчості Івана Франка учнями шкіл; творчі зустрічі із режисером вистави, акторами; виставка листівок, виготовлених учнями, після перегляду спектаклю у приміщенні театру; флеш-моб екскурсія у стилі часу життя Івана Франка; міський учнівський театральний фестиваль у межах проекту «Театральна педагогіка» та ін. З цієї нагоди 9 жовтня 2015 року учні закладів освіти Франківського району переглянуть виставу «Таїна буття» в Першому українському театрі для дітей та юнацтва, після перегляду відбудеться зустріч з акторами театру.

«Перегляд учнями вистави «Таїна буття» – це тільки початок тісної співпраці театру із закладами освіти Львова, метою якої є не просто перегляд спектаклю, а й активне обговорення його, відчути таїну закулісся, окрім цього, учні шкіл матимуть змогу по-іншому, не зі шкільних підручників, познайомитися з постаттю великого Каменяра, ювілей якого відзначатимемо у 2016 році», – розповіла в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу