Відьогодні школярі відзначатимуть у Львові 160-річчя від дня народження Івана Франка | Новини Львова

Відьогодні школярі відзначатимуть у Львові 160-річчя від дня народження Івана Франка

15:25 9 жовтня 2015 р.

  • 0
Учні Дем’янецької школи з Переяслав-Хмельницького району Київщини вшанували Івана Франка у Львові ще в червні

Учні Дем’янецької школи з Переяслав-Хмельницького району Київщини вшанували Івана Франка у Львові ще в червні
Фото: visnik-press.com.ua

У п’ятницю, 9 жовтня, учні закладів освіти Франківського району переглянуть виставу «Таїна буття» в Першому українському театрі для дітей та юнацтва, після перегляду відбудеться зустріч з акторами театру.

«У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті величного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка. З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історії, враховуючи важливість постаті Івана Франка для розвитку української державності та української культури управлінням освіти ЛМР спільно з Першим українським театром для дітей та юнацтва заплановано низку заходів», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також уточнили:

«Зокрема у Львові відбудуться наступні події: постановки творів Івана Франка учнями закладів освіти м. Львова на сцені театру; перегляд вистави «Таїна буття», яка присвячена життю та творчості Івана Франка учнями шкіл; творчі зустрічі із режисером вистави, акторами; виставка листівок, виготовлених учнями, після перегляду спектаклю у приміщенні театру; флеш-моб екскурсія у стилі часу життя Івана Франка; міський учнівський театральний фестиваль у межах проекту «Театральна педагогіка» та ін. З цієї нагоди 9 жовтня 2015 року учні закладів освіти Франківського району переглянуть виставу «Таїна буття» в Першому українському театрі для дітей та юнацтва, після перегляду відбудеться зустріч з акторами театру.

«Перегляд учнями вистави «Таїна буття» – це тільки початок тісної співпраці театру із закладами освіти Львова, метою якої є не просто перегляд спектаклю, а й активне обговорення його, відчути таїну закулісся, окрім цього, учні шкіл матимуть змогу по-іншому, не зі шкільних підручників, познайомитися з постаттю великого Каменяра, ювілей якого відзначатимемо у 2016 році», – розповіла в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу