Сьогодні презентуватимуть звітну виставку пленерів «Lviv seasons»

11:10 15 жовтня 2015 р.


Фото: lnam.edu.ua

Роботи близько ста художників експонуватимуть у галереї національної академії мистецтв.

«У четвер, 15 жовтня, о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття загальної звітної виставки пленеру «Lviv Seasons». На експозиції будуть представлені твори з чотирьох етапів пленерів, що відбувалися у різних локаціях Львова: 29 березня 2015 року –на площі Ринок, 17 травня 2015 року – в Стрийському парку, 21 червня 2015 року – в парку-музеї «Шевченківський Гай», 4 жовтня 2015 року –на Високому Замку», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Всього у пленері взяли участь близько ста художників – студенти, аспіранти та випускники Львівської національної академії мистецтв, Української академії друкарства у Львові, ЛДКДІУМ імені Івана Труша, Львівського вищого професійного художнього училища та інших художніх навчальних закладів. Цільова аудиторія заходу – молоді художники віком від 15 до 30 років.

На виставці буде представлено понад 70 живописних полотен пейзажного жанру, різноманітних за технікою та стилістикою виконання, сюжетами та форматами, які художники обирали самостійно. У процесі проведення пленеру відбувалося теоретичне осмислення ключових питань сучасного мистецького процесу, визначалося стилістичне та технологічне різноманіття в живописному арсеналі львівської молоді, а також висвітлювалися головні вподобання львівської публіки, широкого кола глядачів щодо форми, стилістики та творчої манери сучасного пейзажного живопису.

Результати дослідження буде викладено в каталозі Першої виставки пленеру «Lviv Seasons», який буде представлено на відкритті виставки. Куратор проекту – кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри Історії і теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв Іван Білан. Організаційний комітет:  дизайнер, керівник ГО «МО «Текстура»» Соломія Якимів; дизайнер-модельєр Іванна Назарійчук, секретар ГО «Молодь за зміни»; дизайнер, мистецтвознавець Кирило Білан, голова Студентської ради Львівської національної академії мистецтв Вікторія Гранкіна.

Адреса: мЛьвів, вулиця Кубійовича, 38 (подвір’я лабораторного корпусу). Години роботи Галереї: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 16:00. Контакти: info@lnam.edu.ua, тел.: (032) 253 35 12. Офіційні сторінки у Фейсбук: https://www.facebook.com/galleryLNAM, https://www.facebook.com/lvivartacademy».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу