Сьогодні презентуватимуть звітну виставку пленерів «Lviv seasons»

11:10 15 жовтня 2015 р.


Фото: lnam.edu.ua

Роботи близько ста художників експонуватимуть у галереї національної академії мистецтв.

«У четвер, 15 жовтня, о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття загальної звітної виставки пленеру «Lviv Seasons». На експозиції будуть представлені твори з чотирьох етапів пленерів, що відбувалися у різних локаціях Львова: 29 березня 2015 року –на площі Ринок, 17 травня 2015 року – в Стрийському парку, 21 червня 2015 року – в парку-музеї «Шевченківський Гай», 4 жовтня 2015 року –на Високому Замку», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Всього у пленері взяли участь близько ста художників – студенти, аспіранти та випускники Львівської національної академії мистецтв, Української академії друкарства у Львові, ЛДКДІУМ імені Івана Труша, Львівського вищого професійного художнього училища та інших художніх навчальних закладів. Цільова аудиторія заходу – молоді художники віком від 15 до 30 років.

На виставці буде представлено понад 70 живописних полотен пейзажного жанру, різноманітних за технікою та стилістикою виконання, сюжетами та форматами, які художники обирали самостійно. У процесі проведення пленеру відбувалося теоретичне осмислення ключових питань сучасного мистецького процесу, визначалося стилістичне та технологічне різноманіття в живописному арсеналі львівської молоді, а також висвітлювалися головні вподобання львівської публіки, широкого кола глядачів щодо форми, стилістики та творчої манери сучасного пейзажного живопису.

Результати дослідження буде викладено в каталозі Першої виставки пленеру «Lviv Seasons», який буде представлено на відкритті виставки. Куратор проекту – кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри Історії і теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв Іван Білан. Організаційний комітет:  дизайнер, керівник ГО «МО «Текстура»» Соломія Якимів; дизайнер-модельєр Іванна Назарійчук, секретар ГО «Молодь за зміни»; дизайнер, мистецтвознавець Кирило Білан, голова Студентської ради Львівської національної академії мистецтв Вікторія Гранкіна.

Адреса: мЛьвів, вулиця Кубійовича, 38 (подвір’я лабораторного корпусу). Години роботи Галереї: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 16:00. Контакти: info@lnam.edu.ua, тел.: (032) 253 35 12. Офіційні сторінки у Фейсбук: https://www.facebook.com/galleryLNAM, https://www.facebook.com/lvivartacademy».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу