Сьогодні о 15.00 у Львові розпочнеться конференція щодо профорієнтації школярів

10:48 15 червня 2015 р.


Фото: school44.edu.kh.ua

Конференція відбудеться в понеділок із 15.00 до 18.00 у великій сесійній залі Львівської міської ради (кабінет 202).

Відділ кадрів Львівської міської ради, разом із учасниками соціального проекту «Профорієнтація школярів», організовують конференцію, основними завданнями якої є обговорення можливих змін в освітньому процесі на рівні міста, пошук шляхів запровадження профорієнтаційних годин для школярів старших класів, аналіз можливостей та ризиків для абітурієнтів на базі освітньої реформи. Конференція відбудеться сьогодні, 15 червня, з 15.00 до 18.00 у великій сесійній залі Львівської міської ради (кабінет 202).

У результаті заходу буде створено можливості для внесення змін до шкільної програми на рівні законодавства, запровадження обов’язкових навчальних годин для результативної профорієнтаційної роботи в школах за участі студентів, представників ВНЗ, бізнесу, створення механізмів покращення комунікації між освітнім кластером та бізнес-середовищами. Попередньо анонсовані учасники п’ятьох секторів: НR, юридичний, психологічний, освітній (батьківський) та бізнес-середовище, які дотичні до вирішення важливої проблеми профорієнтаційної роботи у школах міста.

Із метою презентації проекту, інформування та привернення уваги до важливих проблем, які пов’язані з вибором професії школярами старших класів та вдосконалення освітньої програми, організатори запрошують представників засобів масової інформації. «Профорієнтація» – це один із проектів, в рамках програми стажування «Перший кар’єрний крок» та конкурсу молодіжних проектів «Lviv Young Project».

«Перший кар’єрний крок» – проект, що реалізовується Львівською міською радою та Центром громадянських ініціатив. Метою цього проекту є залучення молоді до навчання та співпраці. Це можливість зробити свій перший кар’єрний крок на благо громади міста Львова та самореалізації себе.

Учасники-експерти конференції: директор компанії «Львівська Консалтингова група» Галина Дзядик, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, доцент кафедри психології, педагогіки і соціального управління НУ «ЛП», кандидат психологічних наук Ірина Сняданко, перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута, заступник директора СЗШ №32 Львова (Сихівський район) Оксана Андрійчук, голова батьківського комітету ЛЛГ (Галицький район) Ірина Артим'як, керівник служби навчання та розвитку персоналу Корпорації «Артеріум» Анна Єгорова, 

Денис Пруц зі «CEO (chief executive officer) DMP Development Group», Анастасія Громовик із «HR Recruiter», Оксана Андрусишин із «HR Generalist DMP Development Group». Модератори конференції: начальник відділу кадрів ЛМР Галина Бордун (тел.: 032-297-57-59, karyera.lmr@gmail.com); координатор проекту, студентка НУ «ЛП» Оксана Бешлей (тел.: 093-660-50-01, oksanabeshley7777@gmail.com).

Контактні особи: Ірина Гошук, 096-765-17-07, Юрій Звір, 063-889-42-14, 032-297-57-59.

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу