Сьогодні о 15.00 у Львові розпочнеться конференція щодо профорієнтації школярів

10:48 15 червня 2015 р.

  • 0


Фото: school44.edu.kh.ua

Конференція відбудеться в понеділок із 15.00 до 18.00 у великій сесійній залі Львівської міської ради (кабінет 202).

Відділ кадрів Львівської міської ради, разом із учасниками соціального проекту «Профорієнтація школярів», організовують конференцію, основними завданнями якої є обговорення можливих змін в освітньому процесі на рівні міста, пошук шляхів запровадження профорієнтаційних годин для школярів старших класів, аналіз можливостей та ризиків для абітурієнтів на базі освітньої реформи. Конференція відбудеться сьогодні, 15 червня, з 15.00 до 18.00 у великій сесійній залі Львівської міської ради (кабінет 202).

У результаті заходу буде створено можливості для внесення змін до шкільної програми на рівні законодавства, запровадження обов’язкових навчальних годин для результативної профорієнтаційної роботи в школах за участі студентів, представників ВНЗ, бізнесу, створення механізмів покращення комунікації між освітнім кластером та бізнес-середовищами. Попередньо анонсовані учасники п’ятьох секторів: НR, юридичний, психологічний, освітній (батьківський) та бізнес-середовище, які дотичні до вирішення важливої проблеми профорієнтаційної роботи у школах міста.

Із метою презентації проекту, інформування та привернення уваги до важливих проблем, які пов’язані з вибором професії школярами старших класів та вдосконалення освітньої програми, організатори запрошують представників засобів масової інформації. «Профорієнтація» – це один із проектів, в рамках програми стажування «Перший кар’єрний крок» та конкурсу молодіжних проектів «Lviv Young Project».

«Перший кар’єрний крок» – проект, що реалізовується Львівською міською радою та Центром громадянських ініціатив. Метою цього проекту є залучення молоді до навчання та співпраці. Це можливість зробити свій перший кар’єрний крок на благо громади міста Львова та самореалізації себе.

Учасники-експерти конференції: директор компанії «Львівська Консалтингова група» Галина Дзядик, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, доцент кафедри психології, педагогіки і соціального управління НУ «ЛП», кандидат психологічних наук Ірина Сняданко, перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута, заступник директора СЗШ №32 Львова (Сихівський район) Оксана Андрійчук, голова батьківського комітету ЛЛГ (Галицький район) Ірина Артим'як, керівник служби навчання та розвитку персоналу Корпорації «Артеріум» Анна Єгорова, 

Денис Пруц зі «CEO (chief executive officer) DMP Development Group», Анастасія Громовик із «HR Recruiter», Оксана Андрусишин із «HR Generalist DMP Development Group». Модератори конференції: начальник відділу кадрів ЛМР Галина Бордун (тел.: 032-297-57-59, karyera.lmr@gmail.com); координатор проекту, студентка НУ «ЛП» Оксана Бешлей (тел.: 093-660-50-01, oksanabeshley7777@gmail.com).

Контактні особи: Ірина Гошук, 096-765-17-07, Юрій Звір, 063-889-42-14, 032-297-57-59.

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу