Сьогодні картографи навчатимуть львів’ян змінювати карти «Google»

13:16 3 вересня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, захід відбуватиметься з 15.00 до 18.00 у приміщенні антикафе «КоММуна» на вулиці Галицькій, 1 (2-й поверх).

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, сьогодні, 3 вересня, «Google», за підтримки міської ради та в рамках проекту «Цифрове перетворення Львова», проведе освітній семінар щодо роботи з Картографом Google. Захід відбуватиметься з 15.00 до 18.00 у приміщенні антикафе «КоММуна» на вулиці Галицькій, 1 (2-й поверх). У повідомленні також зазначено:

«Для участі необхідно зареєструватися. Зокрема, під час семінару можна буде дізнатись, що таке «Картограф «Google», як наповнити карту міста корисною інформацією та як нанести на неї свій дім, організацію чи підприємство. 

Семінар складатиметься з теоретичної та практичної частин. Кожен з учасників зможе протестувати на практиці отримані знання та спробувати нанести свої об’єкти. 

Семінар проводитиме досвідчений картограф та експерт високого рівня. Зареєструватися на семінар можна за посиланням: http://bit.ly/1rxrHkb

Також організатори закликають взяти із собою ноутбук або планшет для отримання максимальної користі від семінару».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу