Сьогодні для школярів зі Львова й Слов’янська проведуть спільний урок інформатики (оновлено)

11:14 16 жовтня 2015 р.


Фото: dw.com

У п’ятницю в НВК «Ерудит» відбудеться також ділова гра «Дивергент».

«Зі 16 до 18 жовтня у Львові проведуть у рамках проекту «Благодійного Фонду Семена Семенченка» заходи, які покликані створити платформу для обміну культурним досвідом між школами з різних регіонів України» – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Зокрема, у рамках проекту 16 жовтня до Львова завітає директор школи №13 міста Слов’янськ Анатолій Погорєлов та школярі з 10-11 класів. Під час поїздки заплановано візит до НВК «Ерудит», де разом з львівськими школярами учні зі Слов’янська о 13.00 матимуть спільний урок інформатики, викладати який буде один з розробників відеоігор. 

Натомість о 14.00 відбудеться ділова гра «Дивергент», а близько 17.00 на гостей зі Сходу чекатиме бесіда та обмін подарунками за чаюванням. За словами організаторів, школа №13 була обрана шляхом конкурсного відбору, як одна з найбільш активних та ініціативних шкіл Слов'янська, зокрема, навчальний заклад бере активну участь і підтримує скаутську організацію «Пласт».

Наприкінці травня 2014 року школа постраждала в результаті обстрілу міста. Зараз у школі проводять конкурс робіт – есе на тему: «Мій Слов'янськ. Культура і історія».

Учні, які напишуть 10 найкращих робіт, будуть запрошені до Львова. 

Школярі зі Слов'янсьа  їдуть з подарунками – керамічними сувенірами, зробленими своїми руками для гімназистів Львова. Діти проведуть вихідні у місті Лева, де відвідають визначні пам'ятки.

А 17 та 18 жовтня, в рамках проекту по обміну культурою, у парку біля Львівського національного університету імені Івана Франка з 11.00 до 20.00пройде благодійний етно-ярмарок майстрів зі всієї України, на який запрошують львів’ян та гостей міста».

У прес-службі міської ради повідомили також «Щоденному Львову»:

«Зі 16 до 18 жовтня у Львові, в рамках проекту «Благодійного Фонду Семена Семенченка», проведуть заходи, які покликані створити платформу для обміну культурним досвідом між школами з різних регіонів України. засновник благодійного фонду Семен Семенченко зазначив: «Кожен з регіонів нашої країни є унікальним за своїми традиціями і культурою. Але їх об'єднує одне – любов до України». 

Зокрема, у рамках проекту 16 жовтня до Львова завітає директор школи №13 міста Слов’янськ Анатолій Погорєлов та школярі з 10-11 класів. За словами організаторів, дана школа була обрана шляхом конкурсного відбору, як одна з найбільш активних та ініціативних шкіл Слов'янська, зокрема, навчальний заклад бере активну участь і підтримує скаутську організацію «Пласт».

Наприкінці травня 2014 року школа постраждала в результаті обстрілу міста. Зараз у школі проводять конкурс робіт – есе на тему «Мій Слов'янськ. Культура і історія». Учні, які напишуть 10 найкращих робіт, будуть запрошені до Львова.

У рамках поїздки заплановано візит до гімназії «Ерудит». Школярі Слов'янська їдуть з подарунками – керамічними сувенірами, зробленими своїми руками для гімназистів Львова. Діти проведуть вихідні у місті Лева, де відвідають визначні пам'ятки.

Нагадаємо, що 17 та 18 жовтня, в рамках проекту по обміну культурою, у парку біля біля Львівського національного університету імені Івана Франка з 11.00 до 20.00 пройде благодійний етно-ярмарок майстрів зі всієї України, на який запрошують львів’ян та гостей міста».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу