Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

23:12 27 липня 2021 р.

Фото до новини

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

«Активно готуємося до початку навчального сезону. Зокрема, Міністерство фінансів вже виділило для Львівщини 106, 7 млн грн, на забезпечення загальної середньої освіти «Нова українська школа-2021». Ці кошти будуть спрямовані на закупівлю засобів навчання та обладнання навчальних кабінетів початкової школи, комп’ютерного та мультимедійного обладнання та для підвищення кваліфікації вчителів.

Щодо освітньої субвенції на закупівлю ноутбуків в сумі 67 млн грн – ми очікуємо остаточних цифр від громад, щоб розподілити кошти раціонально та відповідно до потреб кожної громади. Найближчим часом, після визначення необхідної кількості ноутбуків,  оголошується тендер на їх закупівлю. Замовник – департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Окрім того, 2 серпня оголошуємо аукціон на придбання 54-х автобусів «Школярик», субвенцію на їх закупівлю ми отримали торік з державного бюджету в сумі 44,6 млн грн», - розповів Іван Собко.

Він також зазначив, що за напрямом "Спроможна школа для кращих результатів" обласна державна адміністрація надіслала до Міністерства освіти і науки України узагальнений перелік найбільш пріоритетних проєктів закладів загальної середньої освіти Львівської області для розгляду та подальшого затвердження цих проєктів для фінансування.

«Програма розвитку освіти фінансується і виконується згідно місячних призначень», - додав заступник голови Львівської ОДА.

Довідково

Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, харчоблоків, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя.

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів