Сім порад для якісного інтернет-зв'язку в період карантину | Новини Львова

Сім порад для якісного інтернет-зв'язку в період карантину

16:16 26 березня 2020 р.

  • 0

Доцільно вимикати всі бездротові пристрої і тримати маршрутизатор подалі від них.

Організація опублікувала сім порад, які допомагають зберігати гарну інтернет-зв'язок для віддаленої роботи.

Не користуйтеся мікрохвильовою піччю в той час, коли робите відеодзвінки, дивитеся HD-відео або робите щось важливе онлайн, тому що це знижує рівень сигналу wi-fi, рекомендує Ofcom.

Серед порад Ofcom: рекомендації використовувати для телефонних дзвінків тільки стаціонарні телефони або wifi і не засмічувати мобільні мережі голосовими викликами. Тримати широкосмугові маршрутизатори далеко від інших бездротових пристроїв. Бездротові телефони, радіоняні, галогенні лампи, перемикачі світла, стереосистеми і комп'ютерні колонки, телевізори і монітори можуть вплинути на роботу вашого wi-fi, якщо вони розташовані дуже близько до маршрутизатора.

Доцільно вимкнути бездротові пристрої, якими ви не користуєтеся, такі як iPad і телевізори, оскільки невимкнені вони все одно створюють навантаження на з'єднання, якщо ви проводите відеодзвінки або зустрічі. Також вимикайте відео і використовуйте аудіо, що потребує набагато меншої частки інтернет-з'єднання.

Застосовуйте розподіл онлайн-активності сім'ї, щоб різні люди не виконували одночасно завдання з великими обсягами даних (наприклад, потокове HD, ігри або відеодзвінки).

Регулятор також рекомендує використовувати провідні, а не бездротові з'єднання для виконання важливих завдань, включаючи під'єднання ноутбуків безпосередньо до маршрутизатора. Також може допомогти приєднання роутера до основної телефонної розетки, без використання подовжувача. Підвищує швидкість і використання більш якісних проводів. Про це написала Daily Mail.

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу