Сім порад для якісного інтернет-зв'язку в період карантину

16:16 26 березня 2020 р.

Доцільно вимикати всі бездротові пристрої і тримати маршрутизатор подалі від них.

Організація опублікувала сім порад, які допомагають зберігати гарну інтернет-зв'язок для віддаленої роботи.

Не користуйтеся мікрохвильовою піччю в той час, коли робите відеодзвінки, дивитеся HD-відео або робите щось важливе онлайн, тому що це знижує рівень сигналу wi-fi, рекомендує Ofcom.

Серед порад Ofcom: рекомендації використовувати для телефонних дзвінків тільки стаціонарні телефони або wifi і не засмічувати мобільні мережі голосовими викликами. Тримати широкосмугові маршрутизатори далеко від інших бездротових пристроїв. Бездротові телефони, радіоняні, галогенні лампи, перемикачі світла, стереосистеми і комп'ютерні колонки, телевізори і монітори можуть вплинути на роботу вашого wi-fi, якщо вони розташовані дуже близько до маршрутизатора.

Доцільно вимкнути бездротові пристрої, якими ви не користуєтеся, такі як iPad і телевізори, оскільки невимкнені вони все одно створюють навантаження на з'єднання, якщо ви проводите відеодзвінки або зустрічі. Також вимикайте відео і використовуйте аудіо, що потребує набагато меншої частки інтернет-з'єднання.

Застосовуйте розподіл онлайн-активності сім'ї, щоб різні люди не виконували одночасно завдання з великими обсягами даних (наприклад, потокове HD, ігри або відеодзвінки).

Регулятор також рекомендує використовувати провідні, а не бездротові з'єднання для виконання важливих завдань, включаючи під'єднання ноутбуків безпосередньо до маршрутизатора. Також може допомогти приєднання роутера до основної телефонної розетки, без використання подовжувача. Підвищує швидкість і використання більш якісних проводів. Про це написала Daily Mail.

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу