У Львові завершать встановлювати шумозахисний екран наприкінці листопада, – ЛМР

16:04 26 жовтня 2015 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Передбачається встановлення прозорої полікарбонатної стіни, довжиною 166,23 метра та висотою близько 3,4 метра.

«За словами керівника міського управління екології, на вказаній вулиці є два навчальні заклади «У вересні на вулиці Липинського, 14-16 стартували роботи зі встановлення шумозахисного екрану – повідомили сьогодні, 26 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За словами керівника міського управління екології, на вказаній вулиці є два навчальні заклади – школа та садочок, у приміщеннях яких рівень шуму, спричиненого автомагістраллю, перевищує встановлені санітарними вимогами норми, чим і обумовлена необхідність будівництва споруд.  У 2013 році з ініціативи управління екології та благоустрою ЛМР та міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» було проведено моніторинг акустичного забруднення поруч з магістральними вулицями міста.

Тоді ж увагу привернула ділянка на вулиці Липинського поруч з дитячим садочком №104 та середньою загальноосвітньою школою «Відродження», на якій зафіксовано значне перевищення акустичних показників. Для зменшення негативного впливу на організм учнів, дошкільнят та працівників цих закладів, а також для підвищення рівня акустичного комфорту було прийнято рішення встановити тут шумозахисний екран. 

Кошти на це рішенням сесії міськради виділили з міського фонду навколишнього природного середовища. Загальна вартість будівництва складає 732 тисяч гривень. Керівник управління екології та благоустрою ЛМР Андрій Галушка зазначив: «Ми розробили проектно-кошторисну документацію, якою визначено параметри цього шумозахисного екрану, аби можна було привести рівень шуму в приміщеннях дошкільних закладів до санітарних вимог. Є позитивний висновок держбудекспертизи на встановлення. З червня ми шукали підрядника, а вже у вересні розпочали роботи. Це буде перший такий екран у Львові». 

Відтак передбачається встановлення прозорої полікарбонатної стіни, довжиною 166,23 метра та висотою близько 3,4 метра. Полікарбонат закуповуватимуть у Польщі. Завершити роботи планують до кінця листопада. Окрім цього, за словами Галушки, оголошено тендер на формування програми встановлення шумозахисних екранів у Львові. Наразі до участі зголосилась наукова організація, яка взяла на себе зобов’язання до кінця року проаналізувати всі магістральні вулиці, а також території біля виробництв, аеропорту та залізниці».

Як інформував «ЩЛ», 20 серпня в прес-службі міської ради повідомили, що зведення шумозахисного екрану від залізниці, запланованих на серпень, довелось відкласти через непередбачувані технічні обставини

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу