Школярів запрошують заповнити канікули у Дитячих клубах Львова

18:34 16 жовтня 2015 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

Упродовж наступних двох тижнів у мережі міських гуртків відбуватимуться пізнавальні заняття, кіноперегляди, ігри, змагання й тренування.

«Цікаво й змістовно проводити канікули школярі можуть в Дитячих клубах Львова. Творчі майстерні, малювання, пізнавальні заняття, кіноперегляди, ігри, змагання й тренування відбуватимуться впродовж наступних двох тижнів у мережі міських гуртків», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Гуртки в Дитячих клубах Львова працюватимуть впродовж усіх канікул. До прикладу, у Франківському районі клуб «Берегиня» на вулиці Граб'янки, 13 пропонує серію майстер-класів «Школа олійного  живопису», а клуб «Дивосвіт» на вулиці Науковій, 76 – основи флористики.

А в Личаківському районі у клубі «Колібрі» на вулиці Пасічній, 64 будуть «Еко-канікули»:  діти з природних матеріалів робитимуть кумедні фігурки, ікебани, аплікації. В управлінні молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради зазначають: «Кожен клуб підготував на канікули окрему програму для дітей. Педагоги розпланували низку майстер-класів, тематичних занять, конкурсів чи змагань – аби школярі мали різні можливості для проведення вільного часу».

Детальнішу інформацію про діяльність гуртків у Вашому районі можна отримати за номерами телефонів: Дитячі клуби Галицького району – 261-68-48, Залізничного району 295-82-46 Личаківського  району254-62-63 Сихівського району254-64-58 Франківського району237-23-82 Шевченківського району252-18-28».

dailylviv.com

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу