Школярі й вчителі Львівщини створять «Книгу пам`яті Героям України»

23:15 8 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Учнівські й педагогічні колективи в нашій області планують налагоджувати співпрацю з громадськими об'єднаннями патріотичного спрямування, волонтерами, учасниками антитерористичної операції.

Директор департаменту  освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук повідомила сьогодні, 8 лютого:

«Упродовж 2016 року у школах області триватиме акція «Книга пам`яті Героям України», під час якої школярі та вчителі проводитимуть зустрічі з учасниками бойових дій на сході. На основі зібраних спогадів про новітніх героїв України формуватимуть відповідні книги пам’яті.   

Під час акції учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів вивчатимуть життєвий шлях героїв України. Зокрема зустрічатимуться з рідними та близькими, побратимами учасників АТО та збиратимуть про них спогади.

Цими матеріалами поповнюватимуть експозиції шкільних музеїв та куточки бойової слави». Такі «Книги пам’яті» створять у кожній школі. На їх основі формуватимуть окремі книги у районах.

Також у межах акції обговорюватимуть можливість присвоєння школам імені героїв АТО. Одним із її напрямів стане і опіка над дітьми героїв України, зокрема вивчення їх потреб.

Планують у межах акції налагоджувати співпрацю з громадськими об'єднаннями патріотичного спрямування, волонтерами, учасниками антитерористичної операції у проведенні заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, зокрема під час проведення літньої відпочинкової кампанії 2016 року. Акцію організовують департамент освіти і науки ЛОДА спільно з Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та обласним учнівським парламентом».

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу