«Щось не те діється в освіті міста Львова», – ЛОДА

13:25 21 вересня 2015 р.


Фото: p-p.com.ua

Із 338 неповнолітніх дітей нашої області, які не відвідують школу, 256 – у її адміністративному осередку.

«Не відвідують навчальні заклади Львова 90 дітей віком шість-десять років , 133 – віком 11-14 років та 33 підлітки, яким по 15-17 років. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис», – передали сьогодні, 21 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі ЛОДА.

«Щось не те діється в освіті міста Львова, – зауважив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. – То діти отруїлися у школі, то виник скандал із вчителькою... І от знову львівська освіта відзначилася: 256 неповнолітніх дітей не відвідує навчальні заклади. І ніхто з цього приводу не б’є на сполох».  

Відповідно, Олег Синютка дав доручення директору департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олександрі Небожук взяти під контроль ситуацію і з’ясувати, як реагуватиме управління освіти ДГП ЛМР на ці факти. За результатами проведеного I етапу Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» у Львівській області виявлено 338 дітей, які ще досі не приступили до занять. З них 256 мешкають саме у Львові».

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу