Ремонти у школах Львова триватимуть до кінця року

15:32 25 серпня 2020 р.

Фото до новини

Львівські школи готуються до прийому дітей в умовах карантинних обмежень.

Сьогодні, 25 серпня, міський голова Львова Андрій Садовий перевірив готовність трьох навчальних закладів: Ліцею № 51 імені Івана Франка, Класичної гімназії при ЛНУ імені Івана Франка та Ліцею міжнародних відносин імені Василя Стуса.

Про це пресслужба ЛМР повідомила DailyLviv.

«Ми відвідали три школи сьогодні.... В цілому, ремонти у школах зроблені, у багатьох ще тривають процеси — наприклад, роблять спортивний зал, дах, але це роботи, які не впливають на навчальний процес і будуть тривати до кінця року... Всі кошти, які ми планували на школи, ми так і дали, жодних коштів ми не забирали, будемо ще навіть додавати. Десь роботи ремонтні проводять з випередженням графіку, тоді ми будемо шукати кошти, щоб усі ремонти виконати цього року. Щодо забезпечення усім необхідним — то ми це закупили централізовано за кошти міста, скерували пропорційно по кожній школі. Якщо говорити про килимки, дезінфекцію, то десь по 60−70 тис грн виділено на кожну школу, залежно від кількості дітей, які вчаться. А на ремонти школи отримали різні кошти", - сказав міський голова.

Преслужба ЛМО наголошує, що, на ремонтно-будівельні роботи у ліцеї № 51 ім. І. Франка впродовж 2015−2020 років у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова використано та передбачено кошти загальною сумою понад 3,5 млн грн. Цього року в школі проводять роботи із ремонту даху, санвузлів, класних приміщень, розроблять проект спортивного майданчика.

На ремонтно-будівельні роботи у Ліцеї міжнародних відносин імені Василя Стуса впродовж 2015−2020 років з бюджету розвитку міського бюджету м. Львова використано та передбачено кошти загальною сумою понад 7,6 млн грн. Цьогоріч в школі провели капітальний ремонт приміщень, спортивного майданчика, тривають протиаварійні роботи в спортивному залі.

"Усі три навчальні заклади розробили власні протоколи діяльності, опираючись на умови закладу та кількість учнів. В школах є антисептики, одноразові рушники для витирання рук, маски для працівників (та учнів, які забудуть засоби індивідуального захисту вдома). Якщо будуть дозволяти погодні умови, учні будуть проводити багато часу на свіжому повітрі, на території навчальних закладів.... У кожній школі є медичний пункт. Якщо дитина буде себе погано почувати, її одразу скерують у медичний пункт, буде додаткове обстеження. Якщо ми побачимо захворюваність у класі, тоді клас має йти на ізоляцію. Будемо передбачати інші форми навчання..."- заявив міський голова. 

Нагадаємо, що сьогодні МОЗ змінило протиепідемічні заходи для закладів освіти.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини