Ректора УБС НБУ нагородили з нагоди 75-річчя навчального закладу Золотим гербом Львова (відео)

13:05 20 травня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Сьогодні відбулося засідання вченої ради Університету банківської справи Національного банку України з нагоди відзначення 75-річчя навчального закладу.

Працівників УБС НБУ привітав міський голова Львова Андрій Садовий, який зазначив:

«Коли я бачу так багато мудрих, талановитих людей, ніяковію. Щось мудре сказати – треба мати досвід життя, я його нема ще так багато. Тому хочу просто побажати вам багато здоров’я, щоб ви робили і далі свою добру справу – вчили людей. Це сьогодні надзвичайно важливо у нашій країні.

Бізнес – це добре, політика – це добре. Але якщо ми не будемо мати добре навчених спеціалістів, якщо ми не будемо займатись просвітництвом, то не буде добра. А ми хочемо, щоб його було багато.

Користуючись нагодою, хочу подякувати вам за добру ініціативу, що ви долучаєтесь до реставрації статуї Ощадності, яка є в центрі на Музеї етнографії та художнього промислу. Ви і вчите, і долучаєтесь до добрих справ, і займаєтесь просвітництвом. Бажаю, щоб ви були багаті, щасливі і здорові». 

Відтак, від імені громади міста Львова Андрій Садовий вручив ректорові УБС НБУ Тамарі Смовженко Золотий герб Львова й вшанував подяками таких працівників: доцента кафедри економічної теорії Марію Хмелярчук, завідувача сектором технічної експлуатації господарсько-експлуатаційного відділу Дмитра Кузину, завідувача культурно-мистецькогим центром Богдана Малафія.

Про це повідомили сьогодні, 20 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу