Ректор ЛНУ імені Франка не зможе бути завідувачем кафедри

09:39 29 квітня 2014 р.

Конференцію трудового колективу, яка обиратиме ректора, вчена рада Львівського національного університету імені Івана Франка запропонувала провести 27 травня 2014 року. Цю дату має підтвердити також Міністерство освіти і науки, повідомив учора прес-центр університету.

Зустрічі претендентів на посаду ректора Львівського національного університету імені Івана Франка з науково-педагогічними працівниками, співробітниками й особами, які навчаються в університеті, відбуватимуться о 15.30 в актовій залі за розкладом:
12 травня – декан механіко-математичного факультету, завідувач кафедри геометрії і топології, професор Михайло Зарічний;
13 травня – декан юридичного факультету, завідувач кафедри кримінального права та кримінології професор Андрій Бойко;
14 травня –  завідувач кафедри банківського і страхового бізнесу економічного факультету, професор Сергій Реверчук;
19 травня – завідувач кафедри новітньої історії України історичного факультету, професор Олексій Сухий;
20 травня – декан філологічного факультету, професор Ярослав Гарасим;
21 травня – завідувач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, професор Маркіян Мальський;
23 травня – декан філософського факультету, завідувач кафедри теорії та історії культури професор Володимир Мельник.

А 26 травня 2014 року відбудеться спільна зустріч усіх претендентів на посаду ректора ЛНУ ім. Івана Франка, повідомляє університетський прес-центр.

Цікаво, що в наказі Міністерства освіти і науки від 28 лютого 2014 року "Про введення в дію Дорожньої карти розвитку української освіти" під п.9 зазначено, що посада завідувача кафедри є несумісною з посадою ректора. З-поміж усіх кандидатів тільки один - професор Ярослав Гарасим - не є нині завідувачем кафедри. А це означає, що один із решти кандидатів також зобов’язаний буде скласти такі повноваження після свого обрання на посаду ректора.

У лютневому міністерському наказі є ще один важливий пункт під порядковим номером 12, дотримання якого не гарантує ректорам багаторічного спокійного почивання на лаврах: "Призначення осіб на керівні посади у ВНЗ за результатами голосування студентів (учнів), викладачів навчального закладу. Можливість негайного відкликання посадовців, в тому числі найвищих, із займаних ними посад за ініціативою студентського або викладацького колективу. Формалізація процедури імпічменту".

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу