Ректор ЛНУ імені Франка не зможе бути завідувачем кафедри

09:39 29 квітня 2014 р.

Конференцію трудового колективу, яка обиратиме ректора, вчена рада Львівського національного університету імені Івана Франка запропонувала провести 27 травня 2014 року. Цю дату має підтвердити також Міністерство освіти і науки, повідомив учора прес-центр університету.

Зустрічі претендентів на посаду ректора Львівського національного університету імені Івана Франка з науково-педагогічними працівниками, співробітниками й особами, які навчаються в університеті, відбуватимуться о 15.30 в актовій залі за розкладом:
12 травня – декан механіко-математичного факультету, завідувач кафедри геометрії і топології, професор Михайло Зарічний;
13 травня – декан юридичного факультету, завідувач кафедри кримінального права та кримінології професор Андрій Бойко;
14 травня –  завідувач кафедри банківського і страхового бізнесу економічного факультету, професор Сергій Реверчук;
19 травня – завідувач кафедри новітньої історії України історичного факультету, професор Олексій Сухий;
20 травня – декан філологічного факультету, професор Ярослав Гарасим;
21 травня – завідувач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, професор Маркіян Мальський;
23 травня – декан філософського факультету, завідувач кафедри теорії та історії культури професор Володимир Мельник.

А 26 травня 2014 року відбудеться спільна зустріч усіх претендентів на посаду ректора ЛНУ ім. Івана Франка, повідомляє університетський прес-центр.

Цікаво, що в наказі Міністерства освіти і науки від 28 лютого 2014 року "Про введення в дію Дорожньої карти розвитку української освіти" під п.9 зазначено, що посада завідувача кафедри є несумісною з посадою ректора. З-поміж усіх кандидатів тільки один - професор Ярослав Гарасим - не є нині завідувачем кафедри. А це означає, що один із решти кандидатів також зобов’язаний буде скласти такі повноваження після свого обрання на посаду ректора.

У лютневому міністерському наказі є ще один важливий пункт під порядковим номером 12, дотримання якого не гарантує ректорам багаторічного спокійного почивання на лаврах: "Призначення осіб на керівні посади у ВНЗ за результатами голосування студентів (учнів), викладачів навчального закладу. Можливість негайного відкликання посадовців, в тому числі найвищих, із займаних ними посад за ініціативою студентського або викладацького колективу. Формалізація процедури імпічменту".

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу